İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, AK Parti’ye yüklendi. Mısırlıoğlu, AK Parti’nin aday adayı bile olmayan Hüseyin Ceylan Uluçay’ı aday gösterdiğini hatırlatıp Zafer Meydanı’ndaki kutlama etkinliğine atıfta bulundu. 

CHP’li Burcu Köksal: 0-24 ay arasındaki çocuklar için mama ve bez desteği vereceğiz CHP’li Burcu Köksal: 0-24 ay arasındaki çocuklar için mama ve bez desteği vereceğiz

-Kendi Belediye başkanlarına karşı kutlama etkinliği yapıyorlar

Mısırlıoğlu, şunları söyledi: “Bu memleketi Abdullah Kaptan, Burhanettin Çoban, Mehmet Zeybek yönetti. Sizin partinizin belediye başkanı değil miydi bu kişiler de size özel bütçe verecek. Gerçekten tezat bir durum var. Mevcut belediye başkan aday adayı.  Bunlar aday olmayan kişiyi aday yapıyorlar. Birde karşılama yapıyorlar. Havai fişekler atıyorlar. Kime karşı. Kendi belediye başkanlarına karşı. Düştükleri duruma bakın.”

-Afyon bunları hak etmiyor

Afyonkarahisar’ın bunları hak etmediğini söyleyen Mısırlıoğlu, “Afyon bunu hak etmiyor.  Bunlara kayıtsız şartsız destek vermişlerdir. Son seçimde de destek vermiştir. Artık bunların kredisi bitmiştir. Afyonkarahisarlı 31 Mart’ta gereğini yapacaktır. Mecliste de Alper Başkanımız inşallah Afyon’un tamamını kapsayacak bir meclis ile sizlerin karşısına çıkacak. Kendi bu konuda hem mektepli hem alaylı. Mahalli İdareler ile ilgili eğitimini almış. Profesyonel bir belediyeci… Liyakat ise liyakat… Afyon’un öz evladı ise buyurun öz evladı. Biz sunduk destek sizden takdir Allah’tan” dedi. 

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek’in Haberi.