AK Parti Belediye Meclis Grup Başkanı Bülent Eser, Belediye Başkanı Burcu Köksal’a yüklendi. Eser’in açıklamaları şöyle: 

Zafer Müzesi’nin Yüzde 80’i Bitmiş

-Benim anlamadığım... Hem Belediyenin çok borcu var diyeceksin hem de yüzde 80’i tamamlanmış, İl özel İdaresi, Tarım ve Orman Bakanlığı, Zafer Kalkınma Ajansı ortaklığı ile aslına uygun şekilde restorasyonu yapılan ve bu kurumlar tarafından finanse edilen Zafer Müzesi'nin restorasyonunu Afyonkarahisar Belediyesi bütçesiyle yapmayı talep edeceksin.

“Böcek, gizli kamera var deyip bir sürü para harcıyor…”

Hem Belediye Makam Odasında böcek, gizli kamera var deyip bir sürü para harcayıp özel bir şirkete tarama yaptıracaksın hem de Yüntaş binasındaki makam odasında da acaba böcek, gizli kamera olabilir mi diye şüphelenmeden, tarama yaptırmadan rahatça kullanacaksın.

“Gündemi meşgul etme, 5 bin TL’lik Zafer Kart projesini hayata geçir”

Bence bunlarla gündemi meşgul etmek yerine; ilk önce yapılması gereken dar gelirli ailelere vaat edilen aylık 5000 TL'lik Zafer Kart'ın ve emeklilere vaat edilen indirim ve desteklerin bir an önce gerçekleştirilmesi, yapılmaması gereken de belediye çalışanlarına söz verildiği gibi mobbing uygulanmaması.

Afyon’da CHP’ye üye katılımı artıyor: “Baba evinin kapısı herkese açık” Afyon’da CHP’ye üye katılımı artıyor: “Baba evinin kapısı herkese açık”

Bu Dönem En başarılı birim ‘Belediye Şehir Tiyatrosu’ olacak

-Benim anladığım...  Bu dönem Burcu Köksal Başkanlığında belediyenin en başarılı birimi Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu olacak gibi görünüyor... >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.