13:16 EKONOMİ

Afyonkarahisar'ın Merkez ilçesi Çakır Mahallesi'nde yapılması planlanan Çekiçler Termal Otel Projesi için 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu' kararı verildi. Proje, 400 oda ve 800 yatak kapasitesi ile dikkat çekiyor. Otelin maliyeti 363 Milyon TL…

13:00 GÜNDEM

Afyonkarahisar’da Fakıpaşa Mahallesi'nde bulunan ana boruda meydana gelen arıza nedeniyle, 22 Haziran 2024 günü saat 13:00 itibarıyla Afyonkarahisar'da 22 mahallede su kesintisi yaşanacak. Belediye Başkanı Burcu Köksal o mahalleleri açıkladı.

11:23 ASAYİŞ

Afyonkarahisar -Konya yolunda seyir halindeyken şarampole düşen araç, 25 yaşındaki sürücü H.Ü.D. ve yolculuk eden dört kişinin yaralanmasına neden oldu. Kazada, M.K. isimli yolcu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

11:08 ASAYİŞ

Afyonkarahisar’da kontrolden çıkarak şarampole girerek ağaçlara çarpan otomobilde biri 11 yaşında çocuk 4 kişi yaralandı.

10:54 EKONOMİ

Benzin ve motorinde 21 Haziran'da beklenen ancak EPDK müdahalesiyle ertelenen zam, 24 Haziran Pazartesi gününü Salı'ya bağlayan gece daha yüksek rakamla yürürlüğe girecek.

10:45 ASAYİŞ

Afyonkarahisar'ın Bayat, İhsaniye ve Hocalar ilçelerinde meydana gelen trafik kazalarında 8 kişi yaralandı.

10:43 EKONOMİ

Altın ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. 22 Haziran 2024’e ait altın fiyatlarını sizler için Afyonkarahisar’da altın piyasasının nabzının attığı Uzun Çarşı’da bulunan İsmet Mesci Kuyumculuk’tan derledik.

10:37 ASAYİŞ

Afyonkarahisar'ın Dinar ve Sandıklı ilçelerinde kesinleşmiş hapis cezası bulunan 2 hükümlü yakalandı.

19 saat önce ASAYİŞ

Afyonkarahisar’ın Fatih Mahallesi’nde bir evde yangın çıktı. Evin bahçe katında başlayan yangın, kısa sürede büyüyerek üst katlardaki cam balkonlu dairenin duvarlarına zarar verdi. Yangının nedeni araştırılıyor.

19 saat önce BÖLGE

Aydın'ın Koçarlı ve Bozdoğan ilçelerinde evlerde çıkan ve çevredeki evler ile ormanlık alana sıçrayan yangınlar kontrol altına alındı.