9 saat önce GÜNDEM

Sözcü Televizyonu’nda Afyon Postası’nın sokak anketlerinden söz eden Gazeteci İsmail Saymaz, “Afyon Postası adlı Youtube televizyonunu izledim. Afyon’da çarşıya, semt pazarına girmişler. Adayları gösteriyorlar. Kim önde çıktı biliyor musunuz? CHP adayı Burcu Köksal… Hayret ettim. Ben böyle beklemiyordum. Şaşırdım” dedi.

14 saat önce ESKİŞEHİR

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, ‘İklim Dostu Kentler İstiyoruz’ imza kampanyasını imzalayarak, 2050’de sıfır emisyona ulaşma sözü verdi.

15 saat önce ESKİŞEHİR

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, lösemili ve kanser hastası çocuklar için Çankaya Mahallesi’ne LÖSEV Parkı yaptı. LÖSEV işbirliği ile yapılan park, 5 Mart Salı günü saat 15.00’te törenle hizmete açılacak.

15 saat önce GÜNDEM

İYİ Parti Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay'ın açıklamalarına sert tepki vererek; "Açık konuş da kim olduğunu bilelim. Dün PKK ile oturanlar bugün milleti kandırmaya kalkmasın" dedi.

16 saat önce GÜNDEM

TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, 1-7 Mart arasında kutlanan Girişimcilik Haftası ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Frig Vadisi’nde bir program düzenledi.

16 saat önce ESKİŞEHİR

Erasmus+ Ana Eylem 2 Yükseköğretim için İş Birliği Ortaklıkları (KA220-HED) çağrısı kapsamında desteklenmeye değer görülen, somut ve somut olmayan kültürel mirasın dijitaloyunlarla aktarımı için etkin iş birliği geliştiren “Innovative Tools to Digitize The East andWest Cultural Heritage: A Digital Game Design Methodology Guide” projesinin açılış toplantısı Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) ev sahipliğinde ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

16 saat önce GENEL

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, 4 Mart Dünya Obezite Günü etkinlikleri kapsamında farkındalık yürüyüşü düzenlendi.

16 saat önce ESKİŞEHİR

Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce, ’Aile Çiftçiliğinin Geliştirilmesi Programı’ çerçevesinde ’Frig Vadisinin Kalbi Han Arıcılıkla Güçleniyor’ projesinin bilgilendirme toplantısı Han ilçesi Gökçekuyu Mahallesi’nde düzenlendi.

17 saat önce MANİSA

Manisa'nın Akhisar ilçesinde zeytinlikte devrilen traktörün altında kalan sürücü, yaşamını yitirdi.

17 saat önce EKONOMİ

Kamil Koç, 10 adet, Sustainable Bus Award 2022 (Sby Award) ödülü sahibi MAN Lion's Coach alımı gerçekleştirdi.