İYİ Parti, diğer partiler gibi yürüyüş yapmak yerine dua etnikliğinde buluştu. “Zafer İçin Duada buluşalım” etkinliği Belediye Başkan adayı Alper Yağcı’nın Demiryalayan Türbesi yakınlarındaki Seçim Koordinasyon Merkezi’nde gerçekleşti. Burada Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi. 

İYİ Parti Lideri Akşener: Genel başkan adayı olmayacağım İYİ Parti Lideri Akşener: Genel başkan adayı olmayacağım

Whatsapp Image 2024 03 30 At 2.32.33 Pm

Daha sonra kürsüye gelen İYİ Parti Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, şunları söyledi: 

“Ne yağmacı ne kavgacı siyaset…”

Bizler kazasız belasız sonuçlandırdığımız bugünde duada buluşalım istedik. Cenabı Allah bu çalışmaların sonunu Zafer kılsın istedik. Afyonkarahisar, uzun yıllardır yağmacı bir siyasetle yönetilmeye çalışıldı. Bizim ulaştığımız, elini sıktığımız her insandan mevcut yönetim anlayışı ile ilgili bir yorgunluk bir değişim noktasında değişim teveccühü gördük. Ekip arkadaşlarımızla her insana dokunmak ve Afyonkarahisar’a sevdamızı göstermek istedik. Halkımızdan güzel geri dönüşler aldık. Afyon’da insanımız iki kutuplu dediğimiz ne yağmacı ne kavgacı siyaseti istemiyor. İnsanımız sevgi dili istiyor. İnsanlarımız dinlenmek istiyor. Afyonkarahisar Belediyesi yönetilirken mutlaka kendisinin görüşü alınarak yönetilmesi isteniyor. Afyonkarahisar iki kutuplu siyasete mecbur değil. 

Whatsapp Image 2024 03 30 At 2.32.29 Pm

“Belediyeyi sadece rant sahiplerine hizmet etmekten çıkartacağız”

Açtığımız 3’üncü yol olan sevgi dili ile Afyonkarahisar’ı kimseyi ötekileştirmeden, suçlamadan belediyenin kapılanı tüm vatandaşlarımıza açacağız. Afyon Belediyesi’ni sadece rant sahiplerine hizmet etmekten çıkartıp herkese eşit hizmeti götürmek için söz verdik. Afyon Belediyesi’nin ne bir kuruşunu çaldıracağız, ne de rantçılara hibe edeceğiz. Afyonkarahisarlı’nın hakkını bu halka vereceğiz. Afyonkarahisar Belediyesi bizim zamanımızda tüm halkımızın belediyesi olacak. Kendi evi gibi olacak. İnşallah Allah adaletle bu belediyeyi yönetmeyi bize nasip edecek. 

Whatsapp Image 2024 03 30 At 2.32.34 Pm

Whatsapp Image 2024 03 30 At 2.32.27 Pm