AK Partili Ali Özkaya: Bu bayram hüzün karları bizim dağımıza yağdı AK Partili Ali Özkaya: Bu bayram hüzün karları bizim dağımıza yağdı

İYİ Parti, diğer partiler gibi yürüyüş yapmak yerine dua etnikliğinde buluştu. Burada konuşan  İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun dikkat çeken bir açıklamaya imza attı. Olgun, şunları söyledi: 

“Afyon’daki kast sistemi değişecek, ant içtim”

“Seçim bugün değil yarın sona erecek. Yarın sandıklar açılıp oylar sayılıncaya kadar hiç kimseye oturmak yok. Ben yarın tüm Türkiye’deki sandıkları kontrol edeceksem size de Afyonkarahisar’ın sandıkları emanettir. Herkes yarın sandık başında olsun. Nasıl genel başkanımız kellesini koyup hür ve müstakil bir şekilde seçime gireceğiz dediyse bende Afyonkarahisar’da kast sistemini değiştirmek, Afyonkarahisar’ın 10’dan büyük olduğunu göstermeye, muhalefet milletvekili olarak ant içtim. Afyonlu hemşehrilerime sesleniyorum. Önümüzde mahalli seçimler var. Akşam yastığa başınıza koyun. Bu işte en liyakatli en dürüst kimse oyunuzu ona verin. Böyle düşündüğünüz de İYİ Parti kadrolarına karar vereceğinizden eminim. Bu ülkenin yarınları İYİ Parti’dedir.”

İşte o açıklamalar: