MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak'ın açıklaması şu şekilde;

"Adayımız Sezer Küçükkurt’tur, namusumuzdur, şerefimizdir,"

Bu seçimlerde 30 büyük ilde ittfiak vardır. Oradaki arkadaşlarımız ittfiakla oy vereceklerdir. 2 tanesi MHP, diğer 28 il AK Parti. 22 ilde de ittfiak yoktur. İttifakın olmadığı bir ilde, Milliyetçi Hareket Partisi burada kendi bayarağımızla, üç hilalimizle seçime giriyoruz. Zaman zaman efendim şöyle olacakmış, Milliyetçi Hareket Partisi çekilecekmiş, Milliyetçi Hareket Partisi millete verdiği sözden dönmez. Bizim adayımız Sezer Küçükkurt’tur, namusumuzdur, şerefimizdir, sonuna kadar arkasındayız ve bırakmayacağız.

Whatsapp Image 2024 02 07 At 22.38.36

"MHP hiçbir gün çekilmedi"

Oradan buradan utanmadan saygısızca, biz kimlerin yaptığını da biliyoruz. Son günlerde Milliyetçi Hareket Partisi çekilecek gibi ahlaksızca ifadeler var. Milliyetçi Hareket Partisi hiçbir gün çekilmedi. Aslanlar gibi 1980 öncesinde de 1980 sonrasında da binlerce şehit verdik, çekildik mi? Çekilmedik. Kenara geldik mi? Gelmedik. Biz adayımıza aday adayısın demedik. Mertçe gittik, il başkanımızla beraber, ‘Sezer Bey, Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı olarak teklif ediyoruz’ dedik. O da dedi ki ‘Şereftir, gururdur’ dedi ve yola çıktı.

Whatsapp Image 2024 02 07 At 22.38.28

"Ok yaydan çıkmıştır"

Biz başka partiler gibi beş ayrı adama göz kırpmadık, ona buna sen benim adamımsın seni yapacağız demedik. Bizim adayımız Sezer Küçükkurt’tur. Bizim adayımız 31 Mart’ın gecesinde üç hilali Afyon Belediyesi’nin tepesine dikecektir. Ok yaydan çıkmıştır.

MHP'li Taytak'ın konuşmasını dinlemek için canlı yayını izleyebilirsiniz;

İYİ Partili Mısırlıoğlu: 22 yıldır neden hizmet etmediniz? Siz bostan korkuluğu muydunuz? İYİ Partili Mısırlıoğlu: 22 yıldır neden hizmet etmediniz? Siz bostan korkuluğu muydunuz?

>> Egemen Toprak Çiçek'in Haberi

Kaynak: Egemen Toprak Çiçek'in Haberi