AK Partili Menteş: "Hizmetlerimizi en etkin şekilde sürdüreceğiz" AK Partili Menteş: "Hizmetlerimizi en etkin şekilde sürdüreceğiz"

Afyonkarahisar’a 100. Yıl Karma Sanayi Sitesi inşa edilecek. Haberi AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya duyurdu. Özkaya, bugün ESOB Başkanı Cengiz Üstün ve beraberindeki esnaf ve parti mensupları ile bu sanayi sitesinin yapılacağı alana gitti.

G Mu Y I Y9 Ww A A9 X9 L

400’e yakın iş yeri olacak

Burada 400’e yakın iş yerinin olacağını söyleyen Özkaya, “Afyonkarahisar Esnafımızın ihtiyaçlarına cevap verecek 100. Yıl Karma Sanayi Sitesi’nin planlandığı alanda, ESOB Başkanımız Cengiz Üstün, Madeni Sanatkarlar Oda Başkanımız Mustafa Yılmazaslan, İlçe Başkanımız Serkan Mumyakmaz ve esnaflarımız incelemede bulunduk. Arzumuz bu alanda esnaflarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek modern, günümüz şartlarına uygun 400’ye yakın iş yerini kamu ve özel sektör işbirliği ile şehrimize kazandıracağız. Afyonkarahisar ve hemşehrilerimiz için hayırlı olan her işte birlikte hareket ederek, şehrimize katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. >>Kudret Kuş’un Haberi.