Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma programına MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, partililer ve ülkücüler katıldı.

Özgür Özel’den Burcu Köksal’a yeni eleştiri: Doğru bulmuyorum Özgür Özel’den Burcu Köksal’a yeni eleştiri: Doğru bulmuyorum

TAYTAK, “ADAYLARIMIZ ŞANLI, ŞEREFLİ, HAYSİYETLİ BİR ŞEKİLDE ÇALIŞTILAR”

Bayramlaşma programında konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Afyonkarahisar’da MHP olarak her siyasi partiden önce ve öncü olarak seçim yarışına başladık. Bu çalışmalar sırasında emeğini esirgemeyen il başkanımıza, il üyesi arkadaşlarımıza, ilçe başkanlarımıza, adaylarımıza, gönül dostlarımıza, ülküdaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Samimiyetle ifade etmek istiyorum ki çok yoğun çalıştık. Allah’a şükür ki hem Afyonkarahisarımız da hem ilçelerimizde hem de beldelerimizde çok ciddi ve çok önemli çalışmaları yerine getirdik. Hepinizden Allah razı olsun. Afyonkarahisarımız da Sezer Bey’le çıktığımız başlangıcımızda gerçekten net ifade ediyorum, Afyonkarahisar çok mutlu oldu. Çok önemli, çok kıymetli bir ismi aday olarak çıkardınız dediler. Ve herkes bizimle beraber olmaya çalıştı. 

TAYTAK: MHP ADAYINI ÇEKECEK DEDİKODUSU İLE RÜZGARIMIZI KESTİLER

“Süreç içerisinde MHP’nin adayının son hafta AK Parti’nin yanına gideceğini ifade ettiler. Daha doğrusu MHP’nin adayını çekeceğini ifade ettiler. O dedikodu ile bizim rüzgarımızı kestiler. Bu defa değişime karar vermiş olan Afyonkarahisarlı madem burada böyle bir şey olacak, biz yanlışa düşmeyelim dedi onları cezalandırmak için CHP’li Burcu Hanımefendi’yi Belediye Başkanı seçtiler. Orada olan MHP’ye oldu. Yoksa hiçbir eksiğimiz yoktu. Adaylarımız şanla şerefle çalıştı. Yürekleri gönülleri kazandık. Adaylarımız şanlı, şerefli, haysiyetli bir şekilde çalıştılar ve gönülleri kazandık. Ama inşallah bir gün Allah nasip edecek Afyon’un Karahisar Kalesine üç hilalli bayrağımızı asacağız. Bu belediyeyi de inşallah MHP’li bir yurttaşımız orada Belediye Başkanlığı yapacak.”

TAYTAK: “31 MART’TAN ZAFERLE AYRILDIK”

31 Mart seçim sonuçlarını da değerlendiren Milletvekili Taytak, “Bu çalışmanın sonunda yine 17 belediye ile elhamdülillah artan oylarımızla, artan İl Genel Meclisi Üye sayımızla ve 5 ile 250 oylar arasında kaybettiğimiz beldelerimizi hesaba kattığımızda hakikaten zafer bizim arkadaşlar. Yeni dönemde yeni belediye başkan arkadaşlarımız ve devam eden belediye başkanı arkadaşlarımıza inşallah elimizden gelen her türlü desteği yerine getireceğiz. Biz bu dönem Şuhut, Sinanpaşa, Bolvadin ve Kızılören gibi ilçelerimizi kazandık. Bu bir zaferdir. Yine MHP Afyonkarahisar İl Teşkilatı olarak genel merkezimizde birinci olmaya devam ediyoruz. Biz MHP olarak Türkiye’nin şu anda üçüncü partisiyiz. Çok önemli bir noktadayız. Biz siyasetten ziyade doğru olanı yapıyoruz. Bu hayırlı yolu, bu doğru yolu birlikte yürüyeceğiz. Ben bu duygular içerisinde bu anlayış içerisinde ülkücü olmanın, MHP’li olmanın, bu bölgenin çalışan bir milletvekili olmanın gururunu ve şerefini yaşıyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Yanımızda durdunuz, bir oldunuz, birlikte oldunuz. Allah bu yolumuzu, bahtımızı açık eylesin. Yine bizleri bugünkü olduğu gibi zaferle başlanırsın diyorum.” >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.