İsmail Kumartaşlı Özgür Özel’in yüzüne söyledi: Yabancılar gitsin İsmail Kumartaşlı Özgür Özel’in yüzüne söyledi: Yabancılar gitsin

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, 31 Mart Seçimlerini değerlendirdi. 

KAHVECİ: “MHP OLARAK BELEDİYE SAYIMIZI KORUDUK”

Bayramlaşma programında konuşmasını MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “Ben yerel seçimlerden başarıyla çıktığımıza inanıyorum. Uzun zaman sonra MHP’nin kadroları çok ciddi bir çalışma sarf ettiler. Bizler 45 günlük süreçte sıkılmadık el, gidilmedik kapı bırakmadık elhamdülillah. Fakat Türkiye’de sosyolojik ve psikolojik bir patlamanın sonucu olacak ki ülkemizin tamamında vatandaş değişimden yana oy kullandı. Ama MHP Afyonkarahisar olarak bizler kendi evimizin önünü süpürmekle yükümlüyüz. Bizler belediye sayımızı koruduk. 5 ile 250 oy arasında 11 tane belediye kaybettik. Şu anda 17 belediyemiz var. Yine 100 oyla 250 oy arasında en az 6 tane de İl Genel Meclisi Üyesi kaybettik ki bunları almış olsaydık, hem İl Genel Meclisi’nde hem de Belediye’de il genelinde çoğunluğu yakalayacaktık. Şu anda 11 tane İl Genel Meclisi Üyemiz var. 17 tane de MHP’nin belediyesi var. İtirazda bulunduğumuz dört adet belediye var ki bu belediyeleri de biz kazanmış sayıyoruz. Çünkü bu belediyelerin oy kullanımında ciddi yolsuzluklar ve ciddi seçimlere uymayan hareketler gözlemlendi” dedi.

Mhp Bayramlaşma (1)

KAHVECİ: “ÜLKÜCÜ MHP’DEN BAŞKA BİR YERE OY VERMEZ”

Bayramlar kardeşliğinin, birliğinin, beraberliğinin simgesi olduğunu belirten Başkan Kahveci, “Ülkücüyüm diyen, milliyetçiyim diyen hiçbir kimse MHP’den başka hiçbir yere oy veremez. Verirse ülkücü değildir. Bu seçimlerde üzülerek gördük, baktık. Ben uzun yıllar MHP’nin yönetim kadrolarında bulundum. Ülkü Ocakları Başkanlığı’ndan, il başkanlığına kadar bütün kademelerinde hizmet ettim. Yaklaşık 36 yıla yakın bu partinin içerisindeyim. Tabiri caizse hepinizi birebir tanıyor kimin ne yaptığını bilecek yaşta ve bununda idrakındayım. Seçim sırasında gördük ki bazı arkadaşlarımızın farklı mecralarda, farklı insanlarla hareket ettiklerini gördüm. İnsan kendine yakışanı yapar. İnsan, bozkurt işaretini yapmayla, ülkücüyüm demeyle ülkücü olmuyor. Demek ki yüreğinde hissetmeli, yüreğinde. Ben özellikle buraya uzaktan, yakından gelen bütün arkadaşlarımdan Allah razı olsun diyorum. Seçim süreci boyunca, gece gündüz demeden Ülkücü Milliyetçi Hareketi bir adım daha öne çıkması için çalışan herkesten Allah razı olsun diyorum. Ben Ramazan ayında tutmuş olduğunuz oruçlarınızı, ibadetlerinizi yüce Mevla kabul etsin diyorum. Bayramınızı kutluyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Nice bayramlarda buluşmak üzere, Allah’a emanet olunuz diyorum.” diye konuştu.  >>Kudret Kuş'un Haberi.