İYİ Parti Afyon İl Başkanlığı Bayramı’nın üçüncü gününde partililerle birlikte bayramlaşma programı düzenledi. Düzenlenen toplantıda partiye üye olduğunu duyurulan 200 kişiye rozet takıldığı bildirildi.

Gerçekleştirilen programa eski milletvekili, Belediye Başkanları, ilçe Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve parti üyeleri katıldı.

Programda konuşan İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu; "Bayramlar, toplum olarak karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün kuvvetlendiği, dargınlıkların unutulduğu, barışın, millet olma bilincinin birlik ve beraberliğimizin daha da pekiştiği, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Üzerinde yaşadığımız bu güzel memleketin, inancında ve kültüründe var olan dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü ve kardeşlik duyguları bayramlarda daha büyük bir önem taşımaktadır. Millet olarak dini ve milli duyguların yoğun olarak yaşandığı bu değerli günlerde, sahip olduğumuz güzellikleri paylaşırken, toplumumuzda yardım ve desteğe muhtaç vatandaşlarımızın hatırlanması, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak kardeşçe kucaklaşmayı ihmal etmemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle Afyonkarahisarlı hemşerilerimin mübarek Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize, Türk İslam dünyasına ve aziz milletimize; barış ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Bayramlaşma programında İYİ Parti ailesine katılan iki yüz kişiye İYİ Parti rozetleri; eski milletvekili, Belediye Başkanları, ilçe Başkanları, İGM ve Belediye meclis üyeleri tarafından takıldı.

Bayramlaşma programı sonrası toplu olarak fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Bakan Varank Afyon'da konuştu: Bizim aldatmayla işimiz yok yaptıklarımız onların hayalleri Bakan Varank Afyon'da konuştu: Bizim aldatmayla işimiz yok yaptıklarımız onların hayalleri