Milletvekili İbrahim Yurdunuseven yapmış olduğu açıklamada, “Hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum. İdrak ettiğimiz Ramazan-ı Şerifimiz mübarek olsun inşallah. Rabbim bizleri bayram sevincini de yaşamayı nasip etti. Bu önemli günler birlik ve beraberliğimizi kardeşlik duygularımızı pekiştiren günler bunu da burada teşkilat olarak en iyi şekilde yansıtıyoruz. Bizler her zaman söylüyoruz AK Parti 23 yıldır iktidarda olan bir büyük bir partidir. Teşkilatlarımız son seçimlerdeki sonuçların motivasyonumuzu bozmasına izin vermeden, moralimizi bozmadan yeniden dirilişin bir başlangıcı olarak görerek daha fazla gayretle çalışmalıyız. Bizler de milletvekilleri olarak bugün olduğu gibi her zaman teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde olmaya devam edeceğiz. Bizler bugün itibariyle yeniden dirilişe hep birlikte başlıyoruz. Hep birlikte nice güzel bayramlara kavuşmak dileğiyle. Hayırlı bayramlar diliyorum” dedi. 

“Teşkilat olarak tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin hakkını koruyacağız”

Milletvekili Dr. Hasan Arslan ise yaptığı açıklamada, “Ailecek mutlu, huzurlu daha nice bayramlar geçirmenizi Rabbim’den diliyorum. Teşkilatlar olarak hem genel seçimde hem de yerel seçimde birlikte çalıştık çabaladık. Olanda hayır vardır diye düşünüyorum. Keşke muvaffak olabilseydik lakin bunda da bir hayır vardır. Nasipten ötesi yoktur. Ben inanıyorum ki bu durum bizi daha diri tutacak. 2028 yılı seçimleri için ciddi bir sıçrayış olacaktır. Bizlerin teşkilatlar olarak birlik ve beraberliğimizi, disiplinimizi bozmamamız gerekiyor. Bütün bir teşkilat olarak Afyonkarahisar’ın ve Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin hakkını korumamız gerekiyor. Bizler bir ve beraber olarak her zaman Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizin yanındayız” dedi. 

Whatsapp Image 2024 04 13 At 14.03.05 3

“Milletimize hizmet yolunda her zaman birlik ve beraberlik içinde hareket ettik”

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ise yaptığı açıklamada, “Bayramlar, birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, sevgi ve hoşgörü dolu günlerdir. Bu vesileyle, kalplerimizdeki en güzel duygularla, birlikte geçirdiğimiz bu anları daha da anlamlı kılıyoruz. AK Parti olarak, milletimize hizmet yolunda her zaman birlik ve beraberlik içinde hareket ettik, etmeye de devam edeceğiz. Ramazan Bayramı’mız dolayısıyla 17 ilçemizin teşkilat mensupları ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek bayramlaştık. İlçe ilçe, köy köy dolaşarak, halkımızın taleplerini dinleyerek, onların sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz.

Özgür Özel’den Burcu Köksal’a yeni eleştiri: Doğru bulmuyorum Özgür Özel’den Burcu Köksal’a yeni eleştiri: Doğru bulmuyorum

Whatsapp Image 2024 04 13 At 14.03.22

Bizler de AK Parti olarak, milli ve manevi değerlerimizin güçlendiği bu günleri her zaman en üst seviyede tutmaya gayret gösteriyoruz. İlçelerimizde yürüttüğümüz çalışmalarla, hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek, onların refahını artırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Birlikte daha nice bayramlara, daha nice başarılara ulaşmak dileğiyle, hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.