Erhan Akpınar’ın açıklaması şöyle:

O KOLTUKTA NE İŞİN VAR?

Yine tam manada yapılmayan bir hizmet daha; havalar  -22 ve -24 gördüğü bir zaman diliminde AFJET abonelerine yeterli ısı veremediği için, elektrikli ısıtıcı kullanarak ısınmaya çalışıyor halkımız. Sayın  AFJET Genel Müdürü Yusuf Ulutürk halkımız sabretsin, havaların çok soğuk olmasını beklemiyorduk bu olay mühendislik hesapları dışına taşan bir değer olarak görmüş. Bu soğuklarda özellikle bebekleri çoçukları, yaşlıları ısıtamadıktan sonra o koltukta ne işin var, bırak o koltuğu hak eden bir kişi otursun .

İL MÜDÜRÜ ELEKTRİK KONUSUNDA TİTİZ OLMALI

Geçen hafta içerisinde  Yesilyurt  Mahallesi, Osmangazi Mahallesi ve 2. Küçük Sanayi Sitesinde  uzun zamandır olan  elektrik kesintileri. Esnaf dükkanını açamıyor, kapatmak isterse kapatamıyor kepenklerini, Diğer yandan Kış günü olması sebebi ile herkesin evinde bulunduğu zaman diliminde yine çocuklar, yaşlı insanlar ve yeni doğan bebekler; hele Yeşilyurt mahallesinde elektrik olmadığı için soba kurup zehirlenen insanlarımız var allah acil şifalar versin geçmiş olsun. Elektirik sıkıntımız hiç bitmiyor bir bakıyorsunuz mahaller de elektrik yok bir bakıyorsunuz 2.Sanayi Sitesinde elektrik yok. Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi pandemi den dolayı personel eksik olduğundan dolayımı bu sorunları gidermekte zorlanıyor. Sayın il müdürü Cafer Demir bu eksikliklerin giderilmesi konusunda biraz daha titiz olmanızı istiyoruz.

YAPILACAK ÇOK İŞ VARKEN HOŞGELDİNE ! GİTMİŞLER.

*İnsanlar sokak hayvanlarından dolayı işine okuluna evine gidemiyor diye kaçıncı kez haber yaptığımız Afyonkarahisar belediyesi bu hayvanlarla niye ilgilenmek istemez.

*Hayvanlar için barınak yaptınız insanlar maddi destek verdi ilgilenin diye  hizmete geldiğinde yok Zeybek başkan sesimizi duymuyor musun?

*O kadar çok sıkıntımız var bunların yapımı için ilgilenilip yapılması yerine Kybele heykeli gelmiş ona hoşgeldine gitmişler protokol olarak; 

*Bakalım bu heykel hangi sorunlarımıza çözüm bulacak.Yağ fiyatları mı ucuzlayacak, benzin ,mazotun fiyatımı ucuzlayacak, issiz olan insanlarımıza işmi sağlayacak, yoksa bankaya borcu olan esnaf ve çiftçimizin kredi borçlarını mı ödeyecek göreceğiz bakalım.

*Bizde AKP milletvekili İbrahim Yurdunuseven den Afyona açtık dediği 12 fabrikanın ismini paylaşacak diye beklerken cevap gelmedi çok görmemek lazım dolar 18 TL'den  12 TL’ye düşünce onunda tansiyonu düştü demekki fabrikaları hatırlamıyor.