Afyon’da burada boru patladı: Oluk oluk su akıyor Afyon’da burada boru patladı: Oluk oluk su akıyor

AFJET’te çalışan 40’ın üzerindeki işçi kendilerine mobing uygulandığı gerekçesi ile saat 19 sularında Belediye Başkanı Burcu Köksal’ın YÜNTAŞ Hizmet Binasındaki makamının önüne gitti. Başkan Köksal ile görüşmek isteyen işçiler kendilerine “Burcu Köksal’a oy verdikleri gerekçesi ile mobing uygulandığını, usta başı olarak görev yapan kişinin görevden alındığını öne sürdüler. 

Başkan Köksal’ın makamda olmadığını öğrenince… 

Belediye Başkanı Burcu Köksal ile görüşmek isteyen işçileri YÜNTAŞ Genel Müdürü Kemal Doğan karşıladı. Doğan, “Kemal Doğan olarak ben sizin yanınızdayım. Biz her zaman mazlumun yanındayız. Ama sizde biliyorsunuz yeni bir belediye devir adlık. Her gün yeni borçlar geliyor. İnanın programları devam ediyor. O yüzden buraya gelme durumunda tüm programlar ötelenir. Ciddi bir yoğunluk var. Yarın için sizlere bir görüşme ayarlamaya çalışalım” dedi. 

kemal doğan

“İşçiler ısrarla görüşmek istedi”

İşçiler Doğan’a “Başkanımız bizi 10 dakika görsün yeter. Biz burada bekleyeceğiz. Biz vardiyalı çalışan kişileriz. Tekrar buraya gelme durumumuz yok” diyerek ısrarlarını sürdürdü. Doğan’da bu ısrarlar üzerine Başkan Köksal ile yeniden görüşeceğini söyledi.  >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.