MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen genel kurul sonrası Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanlığına seçilen Muhtar Demirci, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Ataç, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yavuz Öztuncer ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Teşkilatlardan ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci ziyaret etti. 

ÖĞRETMEN MANEVİ MİMARDIR

Türk Eğitim-Sen’e Şube Başkanlığına seçilen Muhtar Demirci’yi ve yeni yönetimine başarılar dileyen Milletvekili Taytak, “Öğretmenlerimiz toplumun manevi mimarıdır. Öğretmenler sevginin, hoşgörünün, şefkatin sembolü olmuşlardır. Çocukluğumuzdan itibaren bizleri yetiştiren, bize bilgi veren, bizi birey yapan, izi topluma kazandıran, bizi yoğurup şekillendiren, ailemizden sonra öğretmenlerdir. İnsan yetiştirmek toplumun en zor işidir. O yüzdendir ki öğretmenlik mesleği kutsaldır. Kasım ayında gerçekleştirilen Türk-Eğitim Sen Afyonkarahisar 7.Olağan Genel Kurulu’nda başkan olarak seçilen Muhtar Demirci’yi, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet Ataç’ı, Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Yavuz Öztuncer’i, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Teşkilatlardan ve Yan Kuruluşlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci’yi misafir ettik. Ülkemizin en büyük ve milli sivil toplum kuruluşu olan Türk Eğitim-Sen’e başkan olarak seçilen Muhtar Demirci’ye yeni görevinde başarılar diledik. Kendilerine ziyaretleri sebebiyle teşekkür ederim” dedi.

İSTİŞARE ETTİK

Sendikanın yeni dönemde yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler veren Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Muhtar Demirci, “Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’i makamında ziyaret ederek, istişarelerde bulunduk. Sendikamızın yeni dönemde gerçekleştireceği çalışmalar hakkında bilgiler verdik. Misafirperverliğinden dolayı Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’e çok teşekkür ederiz” dedi.