Mustafa Sarıgül liderliğinde kurulan Türkiye Değişim Partisi’ne(TDP) üye katılımları devam ediyor. Daha önce MHP’de olan Ahmet Çifteci partiye üye oldu. Çifteci’ye partiye üyelik rozetini TDP İl Başkanı Kadir Uysal taktı.

Afyonkarahisar’ın tanınmış simalarından daha önce MHP’de siyaset yapan Ahmet Çiteçi Türkiye Değişim Partisi’ne üye oldu. Çifteci, seçim işlerinden sorumlu il Başkan Yardımcısı görevini üstlendi. Çifteci’nin rozetini İl Başkanı Kadir Uysal taktı.

Sanayi Bakanı Varank: Damadın festivaline para akıtıyor diyenler çok ayıp ediyorlar! Sanayi Bakanı Varank: Damadın festivaline para akıtıyor diyenler çok ayıp ediyorlar!

Rozet takımı sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Kadir Uysal: “Deneyimli siyasetçi Çifteci’nin Türkiye Değişim Partisi ailesine katılması bizleri çok mutlu etti. Genel Başkanımız Sarigül’ün kararı ile seçim işlerinden sorumlu başkanımız olmuştur. Başkanımız hak ve hukuku bilen birisidir. Görevini en iyi şekilde yerine getirecektir buna en kalbi duygularımızla inanıyoruz. Partimizin kapısı herkese açıktır”dedi

Öte yandan Çifteci'nin 2021 yılında İYİ Parti'ye üye olduğu öğrenildi.