Burcu Köksal’dan Afyon’u sarsacak açıklamalar: Bankamatik memurları, belediye borcu, belediyeye yerleştirilen böcekler Burcu Köksal’dan Afyon’u sarsacak açıklamalar: Bankamatik memurları, belediye borcu, belediyeye yerleştirilen böcekler

Sözcü Yazarı İsmail Saymaz, bugünkü köşe yazısında Afyon Postası’nın Mecidiye Pazarı’nda yaptığı röportajları izlediğini o röportajlarda gördüklerini anlatarak başladı. Bu röportajda kimin ne kadar oy aldığını anlatan Saymaz, gençlerin değişim için Köksal dediğine dikkat çekerek kendisini tebrik ettiğini söylediğini hatırlatıyor. “Maşallah dediğim üç gün yaşıyor”  diyerek Köksal’ı eleştiren Saymaz, Burcu Köksal’ı liderini yalanlandığını, partisini sabote ettiğini söyleyerek eleştiriyor. 

Afyon’u almak için büyükşehirleri yaktı

Burcu Köksal’ı “Kalp yapıp nah çektiğini” CHP ve İmamoğlu’na zarar verdiğini anlatan Saymaz, Köksal’ın Afyon’u almak için İstanbul, Mersin, Adana, Bursa ve Balıkesir’i yaktığını söylüyor. 

Zafer Partisi’nden Randevu İstedi 

Saymaz, yazısının son bölümünde Köksal’ın Zafer Partisi’nden randevu istediğini ancak seçim yasaları gereği CHP’den istifa edip başka partiden aday olmasının mümkün olmadığını yazdı.