Gazeteci Nail Azbay’ın bugünkü köşe yazısında kaleme aldığı, “Ali Özkaya’nın galoşları” başlıklı yazısına Özkaya’dan yanıt geldi. Özkaya, tarlada çekilmiş galoşlu fotoğrafları üzerine Azbay’a ulaşarak konu hakkında bilgi verdi. Azbay, bu görüşmeyi X Hesabı üzerinden paylaşarak şunları söyledi:

“Sadece ben değil il ve ilçe müdürü de galoşlu”

“AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilimiz Ali Özkaya’nın kendi sosyal medya hesabından paylaşılan tarlada galoşla çekilmiş fotoğrafı üzerinden kendisine yönelik eleştirileri bugünkü köşe yazımda dile getirmiştim.  Ali Bey bu yazı üzerine bana ulaşarak önce ‘haber iyi niyetli bir haber değil’ diyerek bana sitemini iletti. Sonra ise bazı fotoğraflar gönderdi. O fotoğraflarda sadece kendisinin değil il ve İlçe müdürünün de galoşlu olduğunu söyledi.” 

“Çamurda yağmurda tarlaya giden, sorun çözen bir vekilim”

“Bu giydiği galoşun tek kullanımlık çizme olarak bilindiğini, gıda sektöründe bunun sıklıkla kullanıldığını söyledi. Çamurda yağmurda tarlaya giden, sorunların çözümü için çaba gösteren bir vekil olduğunun altını çizdi. Ben de kendisine bu tür fotoğrafların kamuoyunda olumsuz algılandığını, araçta bulundurulacak bir çift çizme ile bu yapılan çalışmanın çok daha değerli olarak sunulacağını söyledim. Ali Bey’in açıklamasını da kamuoyunun takdirine sunuyorum.” >>Kudret Kuş’un Haberi. 

 

Ümit Özdağ’dan Afyon Postası’na flaş açıklamalar: Özgür Özel için neden cahil dedi? Ümit Özdağ’dan Afyon Postası’na flaş açıklamalar: Özgür Özel için neden cahil dedi?