Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve il yönetimi, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu ve ilçe yönetimi, sırasıyla Fethibey Belediye Başkanı Mustafa Özdemir, Beyyazı Belediye Başkanı Asım Altıntaş, Çıkrık Belediye Başkanı İbrahim Çetinaktı, Susuz Belediye Başkanı İbrahim Işılak, Sülümenli Belediye Başkanı Hüseyin Varol ve Gömü Belediye Başkanı Ramazan Eryıldız’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Ümit Özdağ’dan Afyon Postası’na flaş açıklamalar: Özgür Özel için neden cahil dedi? Ümit Özdağ’dan Afyon Postası’na flaş açıklamalar: Özgür Özel için neden cahil dedi?

Taytak: En fazla belediye Afyon'da

Belde ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Milletvekili Taytak, yerel seçimlerde MHP’ye destek veren belde halkına da teşekkür etti. Taytak, “31 Mart yerel seçimlerinden sonra kendi bölgelerinde belediye başkanlığını kazanan başkanlarımıza il başkanımız, il yönetimimiz, ilçe başkanımız ve yönetimi ile birlikte merkez belediyelerimizi ziyaret ettik. Halkın teveccühü ile belediye başkanlığını kazanan başkanlarımıza hayırlı olsun diyorum. İlçe ve ilçe teşkilatımız ile birlikte belediye başkanlarımızın yanındayız. Yapılabilecek ne hizmet varsa önümüzdeki süreçte hepsini tek tek tamamlayacağız. 31 Mart seçimlerine Türkiye de farklı bir dönem ile uyandık. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Afyonkarahisar’da oylarımızı artırdık. Hem belediye saylarımızı hemde ilçe belediye sayılarımızı artırdık. 31 Mart seçimleri öncesi çok ciddi bir mücadele verildi. Afyonkarahisarımızda 17 belediyemiz var. Milliyetçi Hareket Partisi’nde iller bazında en fazla belediyesi olan il de sizlerin sayesinde Afyonkarahisar oldu” dedi.

Kahveci: Başkanlarımız heyecanlı

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise, “31 Mart yerel seçmelerin ardından belediye başkanlarımız parti rozetlerini çıkarıp kendi bölgelerinde vatandaşlarımıza hizmet vermek için ayırmadan, ayrıştırmadan çalışmaya başladılar. Afyonkarahisar genelinde 17 belediyemiz var. Sayın vekilimiz, il ve ilçe başkan ve yöneticilerimiz ile birlikte belediyelerimizin tümünü ziyaret ettik. Belediye başkanlarımız kendi bölgelerine hizmet etmek için heyecanlılar. Üretken belediyecilik anlayışı ile en iyi hizmeti yapacaklarına inanıyorum. Bizlerde seçim öncesi verilen sözlerin takipçisi olarak belediye başkanlarımızın her zaman yanında olacağız” diye konuştu. >>Kudret Kuş'un Haberi.