Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, Pazartesi gününden itibaren hayırlı olsun ziyaretleri için randevu veremeyeceklerini açıkladı. Başkan Köksal, Afyonkarahisar için daha çok çalışmaları ve verdikleri sözleri yerine getirmek için daha fazla vakit ayırmaları gerektiğini vurguladı.

Şoför olanlar dikkat: Afyon Belediyesi işçi arıyor, başvurular başladı Şoför olanlar dikkat: Afyon Belediyesi işçi arıyor, başvurular başladı

Halk Günü Toplantıları Başlıyor

Başkan Köksal, her Cuma günü halkla bir araya gelmek amacıyla Halk Günü toplantılarına başlayacaklarını duyurdu. Köksal, 17 Mayıs Cuma günü saat 10'dan itibaren belediye binasında gerçekleştirilecek ilk toplantıda vatandaşlarla buluşacaklarını belirtti. Ardından her Cuma farklı mahallelerde halkla bir araya gelerek onların taleplerini dinleyeceklerini söyledi.

Mahallelerde Buluşmalar Devam Edecek

Başkan Köksal, bundan sonraki süreçte Afyonkarahisar halkıyla daha sık bir araya gelmek için mahalle, cadde ve sokak ziyaretleri gerçekleştireceğini açıkladı. Bu ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını ve taleplerini yerinde dinleyerek çözüm üreteceklerini ifade etti.

Afyonkarahisar İçin Omuz Omuza

Başkan Köksal, Afyonkarahisar'ı hak ettiği yere getirmek için vatandaşlarla birlikte omuz omuza çalışacaklarını belirtti. Halkla daha fazla vakit geçirmenin, onların sorunlarını dinlemenin ve çözüm üretmenin öncelikleri arasında olduğunu vurguladı. >>Hanım Sündük’ün Haberi.