İsmail Kumartaşlı Özgür Özel’in yüzüne söyledi: Yabancılar gitsin İsmail Kumartaşlı Özgür Özel’in yüzüne söyledi: Yabancılar gitsin

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Afyonkarahisar’da İl Başkanlığı'na geldi. Burada ilk konuşmayı İl Başkanı Faruk Duha Erhan konuştu. Erhan, "Afyonkarahisar’ı 74 yıl sonra CHP belediyeciliği ile tanıştırdık. Size son geldiğinizde sizi CHP’li bir belediye ile karşılayacağız demiştik. Buna ulaştık çok mutluyuz." dedi. 

"Ufak tefek atama hataları oluyor"

Daha sonra konuşan Genel Başkan Özgür Özel, ufak tefek atama hataları olduğunu söyleyerek sözü YÜNTAŞ’ın avukatlığını alan CHP Merkez İlçe Başkanı Büşra Dişçioğlu’nun eşine getirdi. Özgür Özel’in açıklamaları özetle şöyle: 

“Afyon’da görevlendirmeyi geri aldırdım”

Ufak tefek atama hataları oluyor. Tek tek geri aldırtıyorum. Bursa’da geri aldırdım, Balıkesir’de geri aldırdım.Burada çok hak ettiği halde, yıllardır hukuk mücadelesi veren, başkalarının 500 bin TL’ye yaptığı işi 3 kişi 120 bin TL’ye yapacakmış, ama eşi partide görevli diye onu da geri aldırdım. 

“Hata yapma lüksümüz yok”

Hata yapma lüksümüz yok. Onlar gri bir kağıt gibi kir göstermiyorlar. Biz tertemiz bir partiyiz. Bembeyaz bir kağıt gibi üzerine kurşun kalemi dokundursak kir gösteriyor kardeşim. Dikkat edeceğiz, doğru davranacağız, örnek olacağız, biz başaracağız. 

“AK Parti’nin il başkanı belediyenin tüm işlerini alıyormuş”

Efendim AK Parti’nin il başkanı avukattı, önceki dönem belediyenin tüm işlerini yapıyordu şimdi sıra bizde. Yok öyle bir şey. Bizim belediye kaynaklarını partililere aktarma sıramız gelmedi. Atatürk’ün partisinin iktidar olma sırası geldi.  >>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.