Afyon Postası olarak sokağın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Yerel seçimlerin ardından gerçekleştirdiğimiz sokak röportajında halka “AK Parti Afyon’da neden kaybetti? Burcu Köksal CHP ile nasıl kazandı?” diye sorduk.

İşte aldığımız bazı cevaplar;

-Emeklilere zulmederlerse bu hale düşerler

Emeklilere bu kadar zulmederse, adam kayırma işlerini yaparlarsa, yetim ve fakir fukaranın haklarını yerlerse bu hale düşerler. Benim kendi çocuğum bile İŞKUR’dan yedekten çıkmasına rağmen alınmadı, 25’inci sırada olan alındı. AK Parti’ye oy vermedim, ölsem de vermem. Burcu Köksal derdini anlattı, fakir fukaranın arkasında olacağını söyledi. Bu mültecileri göndereceğini söyledi öyle kazandı. Sevilen insan, o yüzden kazandı.

-Burcu Köksal sevildiği için kazandı

Kendi hatalarından kaybettiler, neden kaybedecekler? Burcu Köksal Afyon’u savunduğu için, sevildiği için kazandı.

-Hayat pahalılığı başta gelir

Hayat pahalılığı gelir bence başta. Burcu Köksal kadın olduğu için kazandı.

Burcu Köksal duyurdu: O ürünler Ankara'dan temin edilip maliyetine satışa sunulacak Burcu Köksal duyurdu: O ürünler Ankara'dan temin edilip maliyetine satışa sunulacak

-İstediğimiz kişi geldi başımıza

Hayat pahalılığından kaybetti bence. Burcu Hanım hak ettiği için kazandı. İstediğimiz kişi geldi başımıza.

-Burcu Köksal inşallah utandırmaz

Milleti görmedi, açı görmedi. Bütün zenginleri gördü o yüzden kaybettiler. Öğrencileri destekleselerdi daha memnun olurduk. Burcu Köksal’ın kazanmasına da memnun olduk. İnşallah utandırmaz.

-Vatandaşın cebine dokunursan kaybedersin

Vatandaşın cebine dokunursan kaybedersin, emeklilere zam vermedi kaybetti. Burcu Köksal parti olarak kazanmadı. Benim tanıdığım biriydi, halk da şahsına verdi. Burcu Köksal’ın CHP’den kazanma olasılığı yok, Burcu Köksal kendi kişiliği bakımından kazandı. Bir günden bir güne Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven Afyon’un sorunlarını TBMM’de bir masada görüşmediler, ilgilenmediler bile.

-AK Parti pahalılıktan tokat yedi

AK Parti pahalılıktan dolayı tokat yedi. Burcu Köksal’ın iletişimi güzeldi, vaatleri güzeldi. Halk artık rahat etmek istiyor. Emekliler 10 bin lira alıyor, kirada oturuyorsa ne yapacaklar? Halk ders verdi, bence iyi de oldu.

-Burcu Köksal gururumuz

Burcu Köksal çok çalıştı kazandı. Mültecilerle ilgili verdiği sözü yerine getirdi, yolu açık olsun. O bayan bizim gururumuz. >>Kudret Kuş'un Haberi.