Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Yalçın Görgöz, Çobanlar ilçesinde partiye üye olanlara rozet taktıklarını belirterek, “İl merkezi ve tüm ilçelerimizde üye olmak isteyen vatandaşlarımız partimize ‘baba ocağına’ geliyorlar” dedi.

Çobanlar ilçesinde CHP’ye üye olanlara rozetleri takıldı.

Rozet bu merasim hakkında konuşan CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz, şunları söyledi:

BABA OCAKLARINA GELDİLER

Bugün Çobanlar ilçemizde, milletvekilimiz, il-ilçe kadın kolları başkanlarımız ve yöneticilerimizle, partimize yeni katılan üyelerimize rozetlerini taktık. Partimize üye kayıtları tüm hızıyla devam ediyor. İl merkezi ve tüm ilçelerimizde üye olmak isteyen vatandaşlarımız partimize “baba ocağına” geliyorlar.

“BİZE KATILIN” ÇAĞRISI

Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun çağrısını buradan yineliyorum;Tüyü bitmemiş yetimin hakkı yenmesin diyorsanız, Bize katılın. Suriyeliler davul ve zurnayla evlerine dönsün” diyorsanız, Bize katılın.Kanla kurulmuş bu devletin vatandaşlığı, dolarla, avroyla satılmasın diyorsanız, Bize katılın.Bu ülkenin taşı, toprağı, deresi, denizi talan edilmesin” diyorsanız,Bize katılın.

Binali Yıldırım: Zafer Haftası’nda Afyon’da olacağız  Binali Yıldırım: Zafer Haftası’nda Afyon’da olacağız 

Bu ülkenin aydınlık geleceğini birlikte inşa edelim, bu topraklarda kula kulluğu bitirelim diyorsanız, bize katılın. Kul hakkı yiyenlerden hesabını soralım diyorsanız, bize katılın. Gidiyor gitmekte olan haramilerin saltanatı, geliyor gelmekte olan halkın iktidarı.