Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili, Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, yerel seçim tarihi yaklaşırken saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ederek vatandaşlarla bir araya geliyor. Çarşıda pazarda pek çok hemşehrisi ile hasbihal eden Köksal, kendisine iletilen öneri ve dileklere göre projelerini şekillendiriyor.

SİYASETİ ANKARA’DA BIRAKTIM

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av Burcu Köksal, belediye başkanlığı hayalini 3 yıldır kurduğunu anlatarak aslında bunun için çalışmaya çok önceden başladığını söyledi. Köksal, parti rozetini çıkardığını belirterek açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bu seçimde ben siyaseti Ankara’da bıraktım. Milletvekilliği rozetimi çıkarttım. Benim bir tek ay yıldızlı rozetim var. Bununla bu memlekete hizmet etmek istiyorum. Afyonkarahisar’ımız neden kalkınan, ilerleyen, gelişen bir şehir olmasın? Neden Ege’nin incisi sözü lafta kalsın? Niye Afyonkarahisar’ımız da Konya, Eskişehir Denizli gibi başka illerden göç alan, gelişen bir şehir olmasın? Arkamızda güzel eserler bırakılmasın?”

MHP lideri Devlet Bahçeli, Akşener'e çağrı yaptı: Partinin başında kal MHP lideri Devlet Bahçeli, Akşener'e çağrı yaptı: Partinin başında kal

EMEKLERİMİN KARŞILIĞINI SAHADA ALIYORUM

Sahada gördüğü desteğin kendisine güç verdiğini söyleyen Köksal, açıklamasına şöyle devam etti: “Belediyeciliğin ayakkabı değiştirir gibi sadece kaldırım ve parke taşı değiştirmekten ibaret olmadığını göstermek, bu şehre dokunmak için, bu şehirde yepyeni bir Afyonkarahisar ortaya çıkarmak için bir yola çıktım. Ranta, yolsuzluğa, talana, vurguna hayır demek için gerçekten Afyonkarahisarlı hemşehrilerime hizmet etmek, sosyal belediyeciliği bu topraklara getirmek için yola çıktım. Sahada da bunun karşılığını görüyorum.”

Whatsapp Image 2024 03 17 At 15.09.30

BAŞKA PARTİLERDEN HEMŞEHRİLERİM BU SEÇİMDE BANA OY VERECEK

Önceliğinin makam mevki olmadığına dikkat çeken Köksal, “Başka partilerden pek çok hemşehrimiz bu seçimde bana destek vereceklerini ifade ediyorlar. Birçok sokak anketinde de önde çıkıyoruz. Bunu bekliyordum çünkü ben 3 yıldır belediye başkan adaylığı için hazırlanıyordum. Bu benim gönülden istediğim bir şey. Ben şuan Grup Başkanvekiliyim yani partinin ikinci kişisiyim. Makam mevki gözetmiyorum. Makamdan mevkiden azade olarak Afyonkarahisar’a hizmet etmek için geldim. Bu yola gönüllü çıktım.” dedi.