AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nın teşkilat bayramlaşma programı her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun bir katılımla AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında gerçekleştirildi. Programa; AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Dr. Hakkı Öztürk, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven, Hasan Arslan, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, önceki dönem Milletvekili Halil Ürün, önceki Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, önceki İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, teşkilat mensupları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 18.15.43

“Kimin neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Menteş burada yaptığı konuşmada “Değerli dava arkadaşlarım ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine yükseltmek için 2002 yılından bu yana gece gündüz çalışan partimizin genel başkanı ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak inandığımız değerlerimiz uğruna Cumhurbaşkanımızın izinde yürümeye devam edecek ve ülkemizi cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha üst ligleri çıkarmanın gayreti içerisinde olacağız. Hiç kimse kaygılanıp hüzünlenmesin, hiç kimse ye'se kapılmasın. Sandıkta bir yerlere gelenlerin şımarmış ya da şımaracak olması sizleri üzmesin. Zafer sarhoşluğu yerini belediyelerde mesaiye bıraktığında kimin neler yapabileceğini aziz milletimizle birlikte görecek ve şahit olacağız. Önümüzde dört yıl zaman var ve bu zamanda inşallah çok çalışacak ve hemşehrilerimizle yeni zaferlere hep birlikte imza atacağız. 7 Haziran‘da yaşadığımızı bir Kasım’da telafi ettiğimiz gibi. Hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

“Yiğide her yer meydan, ümitsize her yer zindandır”

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan da “Ben seçilen belediye başkanlarımızı ve meclis üyelerimizi tebrik ediyorum. Şunu söylemek istiyorum. Yiğide her yer meydan, ümitsize her yer zindandır. İnşallah ilerleyen süreçte yiğitler gibi meydanda mücadele edip kaybettiğimiz yerleri tekrardan geri alacağız diyorum” diye konuştu.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 18.15.42

“Daha çok çalışarak kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz”

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Dr. Hakkı Öztürk de konuşmasında şunları söyledi; AK Parti 22 yıldır bu millete hizmet yolunda başarılı süreci devam ettirirken yerel seçimlerde  beklediğimiz sonuca belki ulaşamadık ama şunu özellikle ifade etmek istiyorum; Bundan sonraki sürecimizle birlikteliğimizle, beraberliğimizle birlikte güzel muvaffakiyetlere erişecektir. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bundan sonraki dönemlerde bugün çalıştığımızdan daha çok çalışarak kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. 

MHP’li Ahmet Kahveci: Seçimlerde Afyon’da önemli bir başarı elde ettik MHP’li Ahmet Kahveci: Seçimlerde Afyon’da önemli bir başarı elde ettik

“Durmak yok, yola devam”

Öztürk’ün ardından söz alan AK Parti Önceki dönem Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de konuşmasında “Cehennem azabından kurtuluşumuza vesile olan Ramazan-ı Şerif'i geride bıraktık. Yeryüzünde zulüm gören inim inim inleyen dünya kadar Müslüman kardeşimiz var. Cenab-ı Hak en kısa sürede onları felaha kavuştursun diyorum. Hepimizin bayramı tekrar mübarek olsun. Durmak yok, yola devam diyoruz” ifadelerine yer verdi.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 18.15.44

“Daha da güçlenerek çıkacağız”

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk de “Ben gerek belediyelerde, meclis üyeliklerinde kazanan tüm teşkilat üyelerimizi tebrik ediyor, muvaffakiyetler diliyorum. Bunun yanı sıra teşkilatın hangi kademesinde olursa olsun, il ana kadememizde, ilçe ana kademelerimizde, kadın kollarımızda, gençlik kollarımızda 80 gün boyunca canıraş bir şekilde çalışan, çabalayan sarf eden seçimin sonuncu ne olursa olsun teşkilatlarımızın AK Parti bayrağının dalgalanması için gecesini gündüzüne katan tüm teşkilat mensuplarıma en içten şükranlarımı sunuyorum. Hepsinden Allah razı olsun.  Rabbim bu emeklerini, çabalarını umarım daha da güçlenerek seçimlerden çıkacağımız günlere nasip eylesin. Hepinizi tekrar saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.