Etkinlerin ilk adresi Kocatepe Atatürk Anıtı olacak. Saat 09:00’da İl Milli Eğitim Müdürlüğü çelengi sunulacak. 

Dolu dolu etkinlikler

Sonrasında Veysel Eroğlu Spor Salonunda saat 10:00’da başlayacak etkinlikler düzenlenecek. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından protokol konuşmaları gerçekleşecek. Şehit Şükrü Karadirek Ortaokulu Müzik Korosu şarkıları katılımcılarla buluşacak. Merkez TOKİ Halk Oyunları Gösterisi, Yavuz Selim İlkokulu öğrencisi Muhammed Yasir Bayram tarafından 23 Nisan şiiri okunması, Ataköy Ortaokulu Halk Oyunları Gösterisi, Merkez TOKİ İlokulu öğrencisi Buse Mina Gökçek tarafından Bizim Bayramımız adlı şiirin okunması, Ödül Töreni, Atatürk İlkokulu “Bu Vatan Bizimdir En Güzel Emanettir” adlı müzikalin gösterimi etkinlikleri de kutlamalar kapsamında olacak.

23 Nisan Çocuk Şenliği

Veysel Eroğlu Spor Salonunda saat 11:00’da ise 23 Nisan Çocuk Şenliği olacak. Şenlikte Rafadan Tayfa’nın son filmi, animasyon gösterileri, atölyeler, oyunlar ve yarışmalar, ikramlar, sahne gösterileri, mutluluk kervanı, Rafadan Tayfa ve sürpriz etkinlikler olacak.

Etkinlikler devam edecek

Etkinliklerin devamında saat 12:00 ile 12:30 arası balon gösterisi, 13:00 ile 13:30 arası illüzyon gösterisi ve 15:00 ile 15:30 arası ateş gösterisi olacak.

Saadet Partili Karataş: İktidar vatandaşın kemerini sıkmak istiyor Saadet Partili Karataş: İktidar vatandaşın kemerini sıkmak istiyor

Zafer Meydanı’nda etkinlik olacak

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal da saat 14:30’da Zafer Meydanı’nda Çocuk Şenliği olacağını duyurdu.

>>Kudret Kuş'un Haberi