31 Mart seçimlerinden sonra ilk kez toplanan Afyonkarahisar İl Genel Meclisi’nde komisyonlar belli oldu. Belli olan komisyonlar şu şekilde;
İmar ve Bayındırlık Komisyonu
Mehmet Siper – Merkez
Kadir üçer – Bayat
Mehmet Ilıca – Çobanlar
Ali Diren – Şuhut
Naci Mermer – İscehisar
Ahmet Zeki Ertürk – Merkez
Müyesser Ege Toker Altınok – Dazkırı
Eğitim Komisyonu
Ahmet Mahmut Saylık – Sandıklı
Kemal Başoğlu – Dinar
Ünal Karadağ – Sinanpaşa
Oğuz Çetinkaya – Başmakçı
Mesut Muhlis Şener – Merkez
Çevre ve Sağlık Komisyonu
Veli Koç – Çay
Ayhan Uylaş – İhsaniye
Ömer Ali Keskin – Dazkırı
Satılmış Özdemir – İscehisar
Hasan Başar – Bayat
Araştırma ve Geliştirme Komisyonu
Ahmet Aktürk – Sandıklı
Ömer Faruk Akşahin – Bolvadin
Şener Çalışkan – Evciler
Mehmet Koyuncu – Bolvadin
Mert Efe Aydeniz – Merkez
İçme Suyu ve Jeotermel Komisyonu
Ömer Ali Keskin – Dazkırı
Veli Koç – Çay
Ayhan Uylaş – İhsaniye
Mehmet Avcı – Şuhut
Hasan Başar – Bayat
Birlikler Sulama ve Göletler Komisyonu
Bilal Demiröz – Dinar
Mustafa Karyağdı – Bolvadin
Semai Kaya – Merkez
Faruk Kökcür – Çay
Nihat Çalışkan – Dinar
Gençlik ve Spor Komisyonu
Nazif Yiyit – Sandıklı
Özgür Kıvrak – Sinanpaşa
Mehmet Yeşilyurt – Kızılören
Feyzi Akdeniz – Sinanpaşa
Özgür Kiraz – Merkez
Plan ve Bütçe Komisyonu
Semai Kaya – Merkez
Mustafa Karyağdı – Bolvadin
Bilal Demiröz – Dinar
Mevlüt Küçük – İhsaniye
İsmail Özkuleli – Hocalar
Faruk Kökcür – Çay
Nihat Çalışkan – Dinar
Kültür ve Turizm Komisyonu
Şener Çalışkan – Evciler
Süleyman Kocabıçak – Emirdağ
Ahmet Aktürk – Sandıklı
Ali Açıkgöz – Sandıklı
Şakir Erik – Evciler
Tarım ve Orman Komisyonu
Cengiz Ceylan – Çobanlar
Hüseyin Örs – Sultandağı
Öztürk Köycü – Emirdağ
Hasan Ulusoy – Kızılören
Abdurrahman Çamlı – Başmakçı
İdari ve Hukuk İşleri Komisyonu
Ömer Dayı – Merkez
Ömer Çakal – İhsaniye
Mahmut Akkaya – Şuhut
Metehan Balaban – İscehisar
Mustafa Başol – Sultandağı
Aile ve Sosyal Hizmetler Komisyonu
Hüseyin Örs – Sultandağı
Cengiz Ceylan – Çobanlar
Öztürk Köycü – Emirdağ
Hasan Ulusoy – Kızılören
Abdurrahman Çamlı – Başmakçı
Yatırımlar ve Kararlar Takip Komisyonu
Ünal Karadağ – Sinanpaşa
Ahmet Mahmut Saylık – Sandıklı
Kemal Başoğlu – Dinar
Oğuz Çetinkaya – Başmakçı
Mesut Muhlis Şener - Merkez
>>Kudret Kuş'un Haberi