Gençlerin şehrimizde sosyalleşebilecekleri alanlardan, kültür sanat ve spor etkinliklerine, ulaşımda yaşanan sıkıntılara, sokak hayvanları problemine, erenlerde yaşadıkları sıkıntılara dair kendisine yöneltilen tüm soruları içtenlikle cevaplayan Başkan Adayı Beytullah Karataş, gençlerle sürekli iç içe ve iletişim halinde olan kendisine ulaşılabilen bir başkan olacağının sözünü verdi.

Afyon İYİ Parti’den flaş istifa: ‘Partimiz menfaat çetelerinin eline geçti’ deyip istifa ettiler Afyon İYİ Parti’den flaş istifa: ‘Partimiz menfaat çetelerinin eline geçti’ deyip istifa ettiler

Whatsapp Image 2024 03 24 At 14.27.52 2

ŞEHRİMİZ GENÇLERİN OMUZLARINDA YÜKSELECEK

Karataş, başkan seçilmeleri durumunda gerçekleştirecekleri gençlik projeleri hakkında da bilgi verdi. Kendi üniversite öğrenciliği yıllarında yaşadıklarını da paylaşan Başkan Adayı Karataş, gençlere nasihatlerde bulundu.  Çağın gereği olan AR-GE ve bilişimle haşır neşir olan gençlerin bir adım önde olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Karataş, “Üniversiteli gençler eğitimlerinin dışında da kendilerini geliştirmeli. Bizler belediye olarak onlara tüm imkanlarımızla destek olacağız. Siz gençler için ulaşım, yemek, kültür sanat, burs ve sosyal alan hususunda çok güzel projelerimiz var. Afyonkarahisarımız siz gençlerin omuzlarında yükselecek ve sizlerle gelişecektir. Eğitim hayatınızda ve gelecek hayatınızda başarılar diliyorum gençler” ifadelerini kullandı. Üniversiteli gençler de katılımından ötürü Başkan Karataş’a teşekkür etti.

Whatsapp Image 2024 03 24 At 14.27.52