MHP Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından “Mantıklı Değişime Yürüyüş” düzenlendi. MHP’nin seçim koordinasyon merkezinde başlayan yürüyüş, Yeşilyol ve Kurtuluş Caddesi’nde devam etti. 

Whatsapp Image 2024 03 30 At 6.52.03 Pm 2

Zafer Meydanı’nda son bulan yürüyüşün ardından MHP Afyonkarahisar Belediye Başkanı Sezer Küçükkurt şunları söyledi;

-Yarın Allah’ın izniyle emeklerimiz karşılığını bulacak

Bugün burada sizlerin coşkusunu gördükçe üzerimizdeki sorumluluğun bir kez daha arttığını hissediyoruz. Sizlerle birlikte, partimizin ve teşkilatımızın sayın milletvekilimizden sade bir üyesine kadar silsile gereği en tepeden en uca kadar 2 buçuk aydır Afyon’da gezilmedik sokak, sıkılmadık el bırakmamaya çalıştık. Bizlerin üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye çalıştık. Hepinize şükranlarımı sunuyorum. Yarın Allah’ın izniyle bu emeklerimiz karşılığını bulacak. Afyonkarahisar’da, üç hilalimizi bugün olduğu gibi şerefle şanla dalgalandıracağız inşallah. 

Whatsapp Image 2024 03 30 At 6.52.03 Pm

-Afyon siyaseti iki ayrı kutuba sıkıştı

Afyon’da iki ayrı kutbun arasında sıkışıp kalmış olan siyasette, bir nefes alma, bir denge noktası olarak Afyon’un ve sizlerin pırıl pırıl evlatları olarak sizlerden yetki ve destek istemek üzere huzurunuza çıktık. Sizler de 2 buçuk aylık süre zarfında bizlere olağanüstü bir teveccüh gösterdiniz. Bu vesile ile sizlere teşekkür ediyoruz. Afyonkarahisar siyasetinin iki ayrı kutuba; biri herkesle kavga eden, bağıran çağıran, kendi ekibiyle bile tartışma içerisinde olan bir anlayış, diğer yanda da biz olmazsak hiçbir şey olmaz, Afyonkarahisar bize mahkum diyen bir zihniyet var. Bu iki zihniyet arasında Milliyetçi Hareket Partisi bir denge unsuru, bir çıkış noktası olarak sizlerin mantıklı alternatifidir. 

AK Partili Hüseyin Menteş: Afyon Belediyesi’nde işçilere savaş açıldı, bir ilçe belediyesi kadar borç var AK Partili Hüseyin Menteş: Afyon Belediyesi’nde işçilere savaş açıldı, bir ilçe belediyesi kadar borç var

Whatsapp Image 2024 03 30 At 6.52.04 Pm

-Mantıklı değişimi yapmak için üç hilale mührü basacağız

Mantıklı değişimi yapmak için yarın hep birlikte sandıklarda üç hilalin altına mührümüzü basacağız ve Afyonkarahisar’da adaletli, liyakatli yönetimin kapılarını aralayacağız. Hangi siyasi partiden olursa olsun, yarın bizlerin dürüstlüğüne, eminliğine güvenen hemşerilerimiz oylarını bizlere vererek Afyonkarahisar Belediyesi’nde MHP dönemini yeniden başlatacaklar. Bundan eminiz, inanıyoruz, güveniyoruz. Afyonkarahisar halkımız şundan emin olsun mantıklı değişim Afyonkarahisar’ın çıkış noktasıdır. Arkamızda Devlet varsa hizmet var, arkamızda Taytak varsa hizmet var. Bizlere güvenerek yetkiyi devredin.  Programda MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci ve MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak da konuşma yaptı.