CHP’li Köksal: Zafer Müzesi'ni 30 Ağustos’a Zafer Haftası’na yetiştireceğim CHP’li Köksal: Zafer Müzesi'ni 30 Ağustos’a Zafer Haftası’na yetiştireceğim

Mahmut Koçak aday mı değil mi? Herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor. Koçak, bu sorunun yanıtını 1 Şubat’ta vereceğini duyurmuştu. Ancak bugün 2 Şubat olmasına rağmen Mahmut Koçak’tan bu konuyla ilgili en ufak bir açıklama olmaması tepki çekiyor. 

-1 Şubat’a Hiç Değinmedi

Az önce X hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Koçak, rahatsız olduğunu söyleyerek birkaç gün dinleneceğini söyledi. Koçak’ın açıklamasında 1 Şubat’ta yapacağını duyurduğu açıklama ile ilgili en ufak bir ayrıntı vermemesi yine tepkiyle karşılandı. 

Ekran Resmi 2024 02 02 15.17.08

- Öksürük Krizi berbat

İşte Koçak’ın açıklaması: “Değerli dostlarım, her zaman söylüyorum #öncesağlık diye. Sağlık en kıymetli hazinemizdir. Malum salgın bizi de yakaladı, özellikle öksürük krizi berbat. Tedavim devam ediyor, bir kaç gün istirahat edeceğim. Sizlerin iyi dilekleri ve duaları İçin teşekkür ediyorum, varlığınız güç veriyor, Allah hepinizden razı olsun.” >>Kudret Kuş'un Haberi.

Kaynak: Kudret Kuş'un Haberi.