CHP Afyonkarahisar Gençllik Kolları Cumhuriyetin 100. Yılı için Kocatepe’ye çıktı. Burada konuşan CHP Gençlik Kolları Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammed Turalı’nın açıklamaları şöyle: 

Cumhuriyetimizin 100.Yılının İlk Dakikalarını Kutlamak İçin Atamızın Manevi Huzurundayız

Yüce Türk Milletinin asil vatandaşları ve her biri birbirinden kıymetli genç kardeşlerim… Bizler bugün Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan ayrılmayan onun gaye ve ideallerine sahip çıkan Türk Gençliği olarak Kocatepe’de, Cumhuriyetin kazanıldığı; bağımsızlık kıvılcımının ateşlenerek yurdun dört bir yanına yayıldığı yerde, Cumhuriyetimizin 100.yılının ilk dakikalarını kutlamak için Atamızın manevi huzurundayız.

Cumhuriyet, Hala Daha İlk Günkü Gücünü Ve Enerjisini Korumakta

Tam yüz yıl önce bugün , düşman Başbakanlarının ve Komutanlarının deyimiyle bir avuç çılgın Türk’ün kurduğu Cumhuriyet, hala daha ilk günkü gücünü ve enerjisini korumaktadır. Bizler Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliği olarak , mevcut iktidar tarafından türlü türlü mesnetsiz sebeplerle, Cumhuriyetimizin 100.yılını kutlamamıza engel olmaya çalışılmaktaysa da; biz gençler yorulmadan Mustafa Kemal Atatürk’ü takip etmeye ve yolundan gitmeye yemin etmişleriz.

İYİ Partili Alper Yağcı Afyon Belediye Başkan aday adaylığını resmen açıkladı: İşte ilk sözler… İYİ Partili Alper Yağcı Afyon Belediye Başkan aday adaylığını resmen açıkladı: İşte ilk sözler…

Cumhuriyet’in Yolundan Ayrılmayacağız

Türk gençliği hiçbir tarikata, şeyhe ya da şıha bağlı kalmayacak yalnızca ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün yolundan gidecek onun ve silah arkadaşlarının kurduğu, binlerce şehidimizin bugünlere kadar kanını ve canını verdiği Cumhuriyet’in yolundan ayrılmayacaktır.

Cumhuriyetin 100.Yılında Ölü Taklidi…

Bu topraklardan Cumhuriyeti ve Atatürk’ü çıkarmaya, onları unutturmaya çalışanlar bilsin ki bizi Arap Çöllerinden, şeriat adı altında dini kendi emellerine alet ederek kendi milletine dahi zulmedenlerden ayıran en önemli farkımız Cumhuriyetimiz ve de kurtarıcımız Mustafa Kemal Atatürk’tür. Türk’ün çocuğu depremde enkaz altında kalır umursamazsınız, devletin yurdunda can verir umursamazsınız, açlıktan intihar eder umursamazsınız, Cumhuriyetin 100.yılında ölü taklidi yaparsınız.

1698535837381

Cumhuriyetimizin İlelebet Payidar Kalması İçin Var Gücümüzle Çalışacağız

Kimsenin hiçbir şüphesi olmasın, Türk gençliği üzerine düşen görev ve vazifenin bilincindedir. Bizden önceki nesiller nasıl Cumhuriyeti’mize sahip çıktıysa bizler de öyle sahip çıkacak, Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması için var gücümüzle çalışacağız. Cumhuriyetimizin 100.Yılı Kutlu Olsun. Sevgi ve Saygılarımla.

Haberin Videosu...

>>Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.