Zafer Turistik Otelciler ve İşletmecileri Derneği Başkanı ve İkbal Otel Genel Müdürü Ali Gümüşhan ve Türk Hava Yolları Yönetim Kulu Başkanı Ahmet Bolat’ın paylaşımları sosyal medyada gündem oldu.  Gümüşhan, paylaşımında Afyonkarahisar’ın seyahat rotasına eklenmesini söyleyerek Türk Hava Yolları’nın Afyonkarahisar için hazırladığı özel videoya teşekkür etti. Bu mesaja yanıt gecikmedi. 

Otokar, Busworld Türkiye'de elektrikli otobüslerini tanıtıyor Otokar, Busworld Türkiye'de elektrikli otobüslerini tanıtıyor

Karşılıklı indirim yapalım

Türk Hava Yolları Yönetim Kulu Başkanı Ahmet Bolat, Afyonkarahisar’daki tüm otellere seslenerek, “Biz erken gitmişiz, balon mevsimine birkaç hafta daha varmış. Ama bir fırsat bulup, Afyon yöresel lezzetlerini tamamlamak ve Frigya vadisini yukarıdan seyretmek isterdim. Ali Bey, siz Afyon Oteller Birliği Yönetim Kurulu üyesisiniz, bildiğim kadarıyla. Siz oteller olarak, THY ailesine ve buradaki takipçilerime özel indirim yapsanız, biz de Zafer Havalimanına olan uçuşlarımıza özel indirim yapsak. Böylece daha çok vatandaşımız bu güzellikleri tanısa!”dedi. >>Kudret Kuş'un Haberi.