MHP’li Sezer Küçükkurt’tan şehir merkezindeki sanayi sitesi ile ilgili önemli açıklama MHP’li Sezer Küçükkurt’tan şehir merkezindeki sanayi sitesi ile ilgili önemli açıklama

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Belediye Başkan adayı sıfatıyla hemşehrileri ile fikir alışverişinde bulunduğu ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda 1. Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Köksal ve beraberindeki heyet sanayi esnafı tarafından ilgiyle karşılandı.

ESNAFIN RIZASINI ALMADAN KARAR VERMEYECEĞİZ

Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, kent ekonomisinin temel taşı olduğunu söylediği esnaflarla sık sık bir araya geliyor. Bu kapsamda CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 1. Küçük Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret eden Köksal esnafların öneri ve dileklerini dinledi. 

Whatsapp Image 2024 02 02 At 15.29.07

Sanayi esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Köksal, ziyaretleri ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Esnafımıza söz veriyorum sanayide esnaflık yapan kardeşlerim hak ettikleri hizmeti alacaklar. Sanayi sitesi ile ilgili bir karar alınacaksa onlara sormadan, görüşlerini ve rızalarını almadan olmayacak. Oldu bittiyle bu şehri yönetmeyeceğiz. İhtiyaçlara yönelik çözümler üreteceğiz.”

Whatsapp Image 2024 02 02 At 15.29.07 2

ESNAFTAN PASTALI SÜRPRİZ: “BURCU BAŞKAN HAYIRLI OLSUN”

Ziyaretleri sırasında dükkanına girdiği bir esnafın pastalı sürpriziyle karşılaşan Köksal, kendisine teveccüh gösteren herkese teşekkür ederek, “Hemşehrilerimin bu sıcak yaklaşımı doğru yolda olduğumu gösteriyor. Ben tutamayacağım sözler vermiyorum. Senelerdir oturdukları koltukların hakkını veremeyenlerden bıktık artık. Afyonkarahisar’ımızın gönlü güzel, kalbi temiz insanları hak ettikleri gibi bir yaşam sürmeliler. Beni bu gün ‘Burcu Başkan Hayırlı Olsun’ yazılı pasta ile karşılayan esnaflarımıza düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. 

-Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.

Kaynak: -Egemen Toprak Çiçek'in Haberi.