AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Organize Sanayi Bölgesi’nde işyerlerini ziyaret etti. Uluçay işyeri ziyareti sırasında yaptığı açıklamada sağduyu ve birlik beraberlik vurgusunda bulunarak, “Siyasi rakiplerine sataşarak onları kavga içerisine çekerek siyaset yapma gayreti, geçimsiz insanların özelliği olabilir. Bu profilde olan siyasetçiler Afyonkarahisar’a hiçbir şey kazandıramaz. Memleketimiz, kısır kavgalar içerisinde, sonu olmayan tartışmalarla yönetilemez. Biz bu memleketi, ortak akıl çerçevesinde her hemşehrimize değecek, onu mutlu edecek bir siyaset anlayışıyla yöneteceğiz. Bu anlayış, şehrimizi 21. yüzyılda şaha kaldıracaktır” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 16.05.14

AK Partili Yurdunuseven: Afyon için faydalı tüm hizmetlerde her zaman yanlarında olacağız AK Partili Yurdunuseven: Afyon için faydalı tüm hizmetlerde her zaman yanlarında olacağız

 “Sataşmayı siyaset zanneden geçimsiz siyasetçiler…”

“Afyonkarahisar’ı kavgayla değil birleştirici ve bütünleştirici bir siyaset anlayışı ile kucaklamak gerekir” diyen Uluçay sözlerine şöyle devam etti; Bizler Yunus Emre’nin dediği gibi “Biz gelmedik dava için, bizim işimiz sevda için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.” Bu anlayışın dışında olan kavga etmeyi, sataşmayı siyaset zanneden geçimsiz siyasetçiler Afyonkarahisar’a hiçbir şey kazandıramaz. Başkan adayı Uluçay’a, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, belediye meclis üyesi adayları, il genel meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.