AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Fuar Alanında pazarcı esnafınızı ziyaret etti. Ziyarette Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, İl Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, İl Genel Meclis Üyesi Ali Karkı ve teşkilat mensupları eşlik ettiler. 

Whatsapp Image 2024 02 04 At 13.17.54

- Pazarcı esnaflarımızın taleplerini dinleyerek notlarımızı aldık

Pazarcı esnafını tek tek dolaşarak taleplerini not alan Uluçay, “Pazarcı esnaflarımız ve pazarlarımız şehrimizin ticari ve kültürel hayatının önemli bir parçasıdır. Kültürümüzün olmazsa olmazlarıdır. Afyonkarahisar’ımızın helal rızık peşinde koşan her bir ferdi bizim için çok kıymetlidir. Pazarcı esnaflarımızın taleplerini dinleyerek notlarımızı aldık. Belediye başkanlığımız döneminde yapacağımız ilk işlerimizden birisi pazarcı esnaflarımızın taleplerini ivedilikle yerine getirmek olacak inşallah” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 13.17.53

- Güçlü sosyal belediyecilik

Uluçay sözlerine şöyle devam etti; “AK Parti’miz kurulduğu günden bugüne kadar yerel kalkınmayı hiçbir zaman sadece ekonomik ve teknik bir mesele olarak görmedi. Bizler tüm görüşlerin ele alındığı toplumsal ve kültürel  değerleri içeren sosyal politikaları hayata geçirdik. Güçlü sosyal belediyecilik tecrübemizle toplumumuzun her kesimine hizmet etmeyi görev bildik, bilmeye devam edeceğiz. Samimi ve içten karşılamaları için tüm esnaflarımıza çok teşekkür ederim.” Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Uluçay, hemşehrileriyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. >>Hanım Sündük’ün Haberi.