Hürriyetçi Eğitim Sen Afyon İl Başkanı Şenol: Cezaların bulunduğu ama ödülün bulunmadığı bir kanunla karşı karşıyayız Hürriyetçi Eğitim Sen Afyon İl Başkanı Şenol: Cezaların bulunduğu ama ödülün bulunmadığı bir kanunla karşı karşıyayız

31 Mart yerel seçimleri sonrasında kesin olmayan sonuçlarla birlikte Afyonkarahisar Belediye Başkanının Burcu Köksal olmasının ardından AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya yaptığı paylaşımda "Milletimiz her daim doğru karar verir" dedi.

Milletevekili Özkaya'nın açıklaması şu şekilde;

- Milletimiz bugün bize bir ikaz vermiştir

"Demokrasilerde son sözü Millet söyler. Milletimiz sandıkta sözünü söylemiştir. Milletimiz ne karar verirse de başımızın üzerinde yeri var. Milletimiz her daim doğru karar verir. Bugün bize bir ikaz vermiştir. Bu ikazı almak ve buna göre siyaset yapmak durumundayız. Afyonkarahisar’da 9 İlçe ve 24 Belde Belediye Başkanlığı kazandık. Seçimleri kazanan Belediye Başkanı, Meclis Üyesi, İl Genel Meclisi Üyeleri ve muhtarları tebrik ediyorum. Seçim boyunca gece gündüz çalışan, gayret eden ve bizlere teveccüh gösteren tüm hemşerilerimize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum…"

Muhabir: Kudret Kuş'un Haberi