AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya seçim çalışmalarına Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Afyonkarahisar Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ve teşkilat mensupları ile birlikte nakliyeci ve toptancı esnaflarını ziyaret ederek devam etti. Ziyaretleri esnasında vatandaşlarla bir araya gelerek onlarla sohbet eden Özkaya, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uluçay adına hemşerilerimizden destek istedi. Milletvekili Özkaya, “Organize Sanayilerimizin hızla genişlemesi ve Afyonkarahisar 2. OSB bölgesinin aktif hale gelmesi akabinde inşallah her sektörde olacağı gibi nakliye sektöründe de hızla gelişme sağlanacaktır. Afyonkarahisar AK Parti hükümetlerinin desteği ve yereldeki siyasetçilerin birbirleri ile olan uyumları akabinde son yıllarda çok büyük yatırımlara ev sahipliği yaptı ve bölgesinde ön plana çıkan bir il olmayı başardı. Çok şükür bugüne kadar verdiğimiz tüm vaatlerimiz hemşerilerimizin gözü önünde birer yatırıma dönüştü. Önümüzdeki süreçte de, Milletvekilleri olarak bizler ve hükümetimiz Başkan Adayımız Hüseyin Uluçayın tüm vaatlerinin arkasında olacağız.

AK Partili Bülent Eser’den Burcu Köksal’a ‘tiyatrocu’ göndermesi AK Partili Bülent Eser’den Burcu Köksal’a ‘tiyatrocu’ göndermesi

- CHP’li adayımız uçuyorda uçuyor

Seçim işi ortaya vizyon koyma, yapılabilecek işleri vaatte bulunma işidir. Şimdi Afyonkarahisarda hayal vaatlerde bulunma modası oldu. Bakıyoruz mesela CHP’li adayımız uçuyorda uçuyor. Hayal satmak bedava nasıl olsa. Kaynak var mı desek kaynakları yok. Kim destekleyecek bu işleri desek belli değil. Bizde buradan soruyoruz CHP Afyonda ilk defa mı seçime giriyor, ilk defa mı bir yerel yönetime talip oluyor? 2019 dan beri koskoca iki tane ilçe belediyesi vardı ellerinde. CHP’nin şu an ki Afyonkarahisar adayı da Milletvekili ve Grup Başkan vekiliydi. Hani bu ilçelerde nereye ne yapmışlar çıksınlar açıklasınlar.

-CHP, Afyon’da yönettiği ilçelerde ne yapmış açıklasınlar

Efendim ben Mansur Yavaş’la görüştüm de önümüzdeki dönemde bize destek verecek. Mansur Yavaş 5 yıl boyunca Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmadı mı? Bugüne kadar İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den bu ilçelere ne getirdiniz de bundan sonra ne getireceksiniz?  Meydanda Ekrem İmamoğlu’ndan fırça yiyip cevap bile veremeyen birisi nasıl onlardan destek alacak? Afyonkarahisarlı olup bitenleri gayet açık bir şekilde görüyor ve “ayinesi iştir kişinin yaparsa AK Parti yapar” diyerek de her yerde söylüyor. Hamdolsun hükümetimiz görevi başında. Yerelde de bizlerin uyumu ve Afyonkarahisarlının rekor desteği ile 31 Mart seçimleri sonucunda da devam ettireceğimizden hiç bir kuşkumuz yok." Dedi Açıklamasının sonunda zorlu koşullarda insanlarımızın hayatları için canla başla mücadele eden tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutladığını ve bu uğurda vefat eden sağlık şehitlerimizi  rahmetle yad ettiğini ifade etti.