AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı dolayısıyla ilçelerde bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma programına AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ve çok sayıda teşkilat mensupları eşlik ettiler. 

AK Partili Ali Özkaya’dan galoş açıklaması: Çamurda yağmurda tarlaya sorunların çözümü için giden bir vekilim AK Partili Ali Özkaya’dan galoş açıklaması: Çamurda yağmurda tarlaya sorunların çözümü için giden bir vekilim

"Moralimizi bozmayacağız"

İlçe bayramlaşma programı sonrasında açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş, “Öncelikle Ramazan Bayramı'mızın hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Geçtiğimiz yerel seçim sonuçlarımızın ise hayırlar getirsin diyorum. Mutlaka bu sonuçlarda da bir hayır vardır. AK Dava'mızın kuruluşundan bugüne denk görev almış bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak söylemek istiyorum ki bugünlere gelmek kolay olmadı. Bugüne baktığımızda daha çok çalışarak gayretle önünüzdeki süreçte daha güzel sonuçlar alacağımıza eminim. Bizler teşkilatlar olarak moralimizi bozmayacağız teşkilatlar olarak bu sonuçlardan ders çıkartarak daha dinamik olarak çalışmalarımıza hız vereceğiz” dedi.