AK Partili başkanlar Sandıklı'da toplandı: Gündem yeni yol haritası! AK Partili başkanlar Sandıklı'da toplandı: Gündem yeni yol haritası!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Afyonkarahisar Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyarette ilk olarak Başkan Burcu Köksal konuştu. 

Burcu Köksal: Aday olurken o belediyeyi alacağım sizi belediyede misafir edeceğim demiştim

Belediye Başkanı Burcu Köksal, Özel’i şu sözlerle karşıladı: “74 yıl sonra alınan belediyemize hoş geldiniz, şeref verdiniz. Benim için ayrı bir mutluluk. Aday olurken o belediyeyi alacağım o belediyede sizi misafir edeceğim demiştim. Sözümü tutmanın haklı gururunu yaşıyorum. Bu yolda emek veren yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra Afyon’da güzel günleri hep birlikte yaşıyoruz.”

Whatsapp Image 2024 05 09 At 11.58.42

Daha sonra konuşan Özgür Özel ise şunları söyledi: 

-Afyon’da bir AK Partili bir MHP’li kaybetmiş hissediyorsa biz kusurluyuz demektir

Biz CHP olarak kazandık ama kibirlenmedik. Asla ve asla kendi başarımızı birilerinin kaybı olarak görmüyoruz. Bütün Afyon kazandı. Bir AK Partili bir MHP’li kaybetmiş hissediyorsa, biz kusurluyuz demektir. Buyursun gelsin Burcu Başkan’a gelsin derdini anlatsın. Buraları partizanlık yapılan yerler olmaktan çıkacak. Biz doğru işleri birlikte yapacağız. Afyon’a doğru hizmet edeceğiz. İsraf genelgemiz hazır. Bütün belediyelerimize bu hafta göndereceğiz. Biz borçları bitirip yatırım yapmaya insanların yüzünü güldürmeye geldik. Yoksulun, kimsesiniz halinden biz anlarız. 

Whatsapp Image 2024 05 09 At 11.58.44

-Afyon’da enkazı kaldıracağız

İşsizlik büyük sorun. Belediyeler işsizliği ortadan kaldıracak müessesler değil. Zaman içinde yeni yerler açıldıkça işsizlerde iş bulacak. Ama bu süreçte bütün Afyon’da borçları kapatmamızı, enkazı kaldırmamızı, hizmeti getirmemizi beklemelerini istirham ediyorum. 

-Afyon’da oy veren kimseyi pişman etmeyeceğiz

Geçmişte CHP belediyelerin raporları hep şöyle, yarısı kadar parayla 2 katı iş yapar. Bizde böyle yapacağız. Afyon’da oy veren kimseyi pişman etmeyeceğiz. Oy vermeyenleri imrendireceğiz. Gelsin de bir daha Burcu’ya oy verelim, gelsin de CHP’ye oy verelim dedirteceğiz. Afyon’a Cumhuriyet’in bu güzel kentine hayırlı olsun. 

Whatsapp Image 2024 05 09 At 12.08.14

-Avrupa’dan bu termal kente sağlık turizmi için çok büyük kaynaklar bulacağız

Biz başkanımızın her anlamda arkasında olacağız. Belediyeler Birliği’nden Afyon için yapılacak katkılar için arkasında olacağız. Avrupa’dan bu termal kente sağlık turizmi için çok büyük kaynaklar bulacağız. Avrupa Birliği’nin fonlarını harekete geçireceğiz. Çok güçlü bir yapı kuruyoruz. Afyon bugüne kadar görmediği hizmetleri bundan sonra görecek. Bugüne kadar gördüğü yanlışları bizde görmeyecek. >>Kudret Kuş'un Haberi.