Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Milliyetçi Hareket Partisi İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili Ahmet Zeki Ertürk ve ilçe İl Genel Meclis Üyelerini Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde misafir etti.

Whatsapp Image 2024 04 26 At 12.35.22 (1)

Bodrum’da Gastro Afyon rüzgarı: Afyon'un yöresel lezzetleri festivale damga vurdu... Bodrum’da Gastro Afyon rüzgarı: Afyon'un yöresel lezzetleri festivale damga vurdu...

“31 MART SEÇİMLERİNDE AFYONKARAHİSARIMIZDA BAŞARIYLA ÇIKTIK”

İl Genel Meclis üyeliğine seçilen meclis üyelerine tebrik ederek, hayırlı olsun temennisinde bulunan Milletvekili Taytak, “31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşlarımızın takdiri ile İl Genel Meclis Üyeliklerine seçildiniz. Seçildiğiniz ilçelerinizde beldelerinizde ve köylerinizde her türlü hizmeti yapmak üzere çok kıymetli bu görevi devraldınız. Hepiniz de bunun sorumluluğu ve bunun yükümlülüğü var. Ben öncelikle her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Gereken her türlü fedakarlığı ve özveriyi yaparak çalışacağınıza gönülden inanıyorum. Hepiniz Onurla gururla hemşerilerimizi temsil edeceksiniz. Verilen sözleri yerine getirmek boynunuzun borcu olacak. Sizler, ülkesini milletini seven insanlarsınız. Halkımızın iradesine sahip çıkacağınıza hiç şüphem yok.  31 Mart seçimlerinde Afyonkarahisar’ımızda başarıyla çıktık. İlçe belediye sayımızı ve il genel meclis üyesi sayımızı çok şükür ki artırdık. Sizlere güvenenleri üzmeyeceksiniz, kırmayacaksınız. Yapılabilecek hizmetleri gece gündüz demeden yapmaya çalışacaksınız. Ben siz kıymetli kardeşlerime gelen ve bizim çözmemizi istediğiniz talep ve isteklerde dün olduğu gibi bugün de yanınızda olacağımı ifade etmek istiyorum.”

>>Kudret Kuş'un Haberi