Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlen konserde MHP camiasının sevilen ismi Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı. Konsere MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Sezer Küçükkurt, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Afyon Belediyesi'nden flaş uyarı: Bu gece o caddeye araç park etmeyin Afyon Belediyesi'nden flaş uyarı: Bu gece o caddeye araç park etmeyin

- Buluşma noktamız Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altıdır

Konser öncesi konuşma yapan MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Sezer Küçükkurt sözlerine 8 Mart dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak başladı. Küçükkurt, “Marka şehir Afyon olarak çıktığım bu yolda ayırmadan, ayrıştırmadan tüm insanımızı kucaklayarak her ferdimizin mutluluğunu ve refahını ana ilke olarak benimseyen siyaset tarzımızla halkımızın huzurundayız. Aynı şekilde milli duygular taşıyan hemşehrilerimizin de yaşananları ibretle ve endişeyle izlediklerinin farkındayız. Her neresinde olursa olsun tüm hemşehrilerimize hatırlatmak isterim ki daha önce hangi siyasi partiye oy vermiş olurlarsa olsunlar milli duygulara sahip tüm halkımızın bugün için buluşması gereken ortak paydası Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Kuvayi Milliye ruhu ile tarihe kazınmış olan birlikteliğimizdir. Buluşma noktamız milli hassasiyetleri sonuna kadar temsil eden Milliyetçi Hareket Partisi’nin çatısı altıdır. 

Whatsapp Image 2024 03 09 At 23.12.09

- Üç hilalli bayrağımızı Afyon Kalesi’ne dikeceğiz

Çok iyi bildiğiniz gibi Afyonkarahisar tarihi ve doğal güzellikleri ile yolların kesiştiği, kavşak noktası konumuyla, geniş ve bereketli toprakları ile cevval beşeri kadrolarıyla büyük bir potansiyeli bünyesinde bulundurmaktadır. Bu büyük potansiyel doğru değerlendirilseydi insanlarımız başka şehirlere kaçmaz, göç alan bir şehir haline gelirdik. Bu seçime büyük şehir olarak da girebilirdik. Milliyetçi Hareket Partisi olarak şehrin sorunlarını çözecek, gerçekçi, belediyemizin bütçe şartlarıyla uyumlu, projelerimizle ve ehil kadrolarımızla belediye başkanlığına talibiz. Afyonkarahisar’ı seviyoruz, hemşehrilerimizi seviyoruz. Emeklisinden dar gelirlisine, sanayicisinden işçisine, ev hanımlarından öğrencisine kadar her Afyonluya dokunacak, hizmet edecek projelerimiz hazırdır. Kadrolarımız hzaırdır. İnşallah hep birlikte bu seçimi kazanıp, üç hilalli bayrağımızı Afyon Kalesi’ne dikeceğiz. Sadece önümüzdeki 5 yılı değil, nesillerin rahatını ve huzurunu sağlayan projeleri gerçekleştirecek ve marka şehir Afyonkarahisar’ı birlikte inşa edeceğiz. 

Whatsapp Image 2024 03 09 At 23.11.10

- Artık emanet ehil ellere devredilmeli, mantıklı değişim gerçekleşmelidir.

Küçükkurt, “İftiharla söyleyebiliriz ki mensubu olmaktan gurur duyduğumuz büyük Türk Milleti sadık evlatları konusunda talihlidir. Yusuf yüzlü, Eyüp sabırlı, Yavuz yürekli, Yunus gönüllü ülkücüler. Çelik bilekleri ve imanlı yürekleri ile her daim ülkesi ve milleti için her daim göreve hazırdır. Artık emanet ehil ellere devredilmeli, mantıklı değişim gerçekleşmelidir.” sözlerinin ardından salondakilerin yaklaşan Ramazan Ayı’nı tebrik etti.

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak'ın konuşmasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi camiasının sevilen ismi Mustafa Yıldızdoğan sahne aldı.