MHP’li Ahmet Kahveci: 5 ile 250 oy arasında 11 tane belediye kaybettik MHP’li Ahmet Kahveci: 5 ile 250 oy arasında 11 tane belediye kaybettik

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Afyonkarahisar ziyaretini değerlendiren Genel Başkan Yardımcısı ve Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, büyük bir kalabalıkla iftar yaptıklarına dikkat çekti. Olgun,  şunları söyledi: 

Esnafımıza bol bereketli hayırlı işler diledik

“Cumhuriyetin kurulduğu topraklarda, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i ağırladık. Pazar esnafı ile bir araya geldik. Vatandaşlarımız ile hasbihal edip esnafımıza bol bereketli hayırlı işler diledik. Bizleri güleryüz ile karşılayan  tüm pazar esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ederiz.”

G Jb F1 V X W0 A Ajh8 E

Afyonkarahisar hak ettiği hizmete kavuşacak

“Programımızın devamında Afyonkarahisarlı hemşehrimizle iftar soframızı paylaştık. Birlik ve beraberliğimiz iftar sofrasında kalmayacak. Afyonkarahisar hak ettiği hizmete kavuşacak. Öyle bir sevgi ki bu, içimizdeki coşku ve heyecanla salonlara sığmadık pazar yerini dolup taşıran bir kalabalıkla iftar programımızı gerçekleştirdik. Davetimize katılım sağlayan tüm hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum.”