AK Partili Yurdunuseven: Afyon için faydalı tüm hizmetlerde her zaman yanlarında olacağız AK Partili Yurdunuseven: Afyon için faydalı tüm hizmetlerde her zaman yanlarında olacağız

Yerel seçimlerde adaylar sosyal medyada verdikleri mesajlar ve yayınladıkları kliplerle de yarışıyor. Sosyal medyada farklı içeriklerle seçmenlerine ulaşmaya çalışan adayların başında İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Alper Yağcı geliyor. 

-Müslüm Gürses’in “Yaranamadım” adlı parçası ile yayınlandı…

Yağcı, Müslüm Gürses’in “Yaranamadım” adlı parçasının müziği ile 52 saniyelik bir video hazırladı ve kentsel dönüşüm konusuna dikkat çekti. Videoda kentsel dönüşüm mahallesindeki harabe binalara dikkat çekildi. 

- “Alper Yağcı’yı seçin, kentsel dönüşüm başlasın”

Videodaki mesajında bölgedeki harebe evlerin madde bağımlılarının üssü haline geldiğini söyleyen Yağcı, “Afyon’un kanayan yarası olan Mısri Mahallesi’nde bulunan kentsel dönüşümün mutlaka uygulanması gereken mekanlardayız. Bu virane mekanlar madde bağımlıların mekanı olmuş durumda. Bu bölgede kaderine terk edilmiş evler tehlike uyandırmakta. Hem kentsel dönüşüm için hem de madde bağımlılığının önüne geçmek için hem de kentsel dönüşümün başlaması için Alper Yağcı’yı seçin, kentsel dönüşüm başlasın” diye konuştu.