Afyon Postası’nda Gazeteci Nail Azbay’ın sunduğu Bağımsız Oda programına konuk olan İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, bu akşam Meral Akşener’in katılımıyla gerçekleşecek olan iftar programı hakkında açıklamalarda bulundu. Yağcı, şunları söyledi: 

CHP'li Mustafa Karanfil sordu: Uydukent'teki kanalizasyon sorunu bugüne kadar neden çözülmedi? CHP'li Mustafa Karanfil sordu: Uydukent'teki kanalizasyon sorunu bugüne kadar neden çözülmedi?

- Yaklaşık 5 bin kişilik bir iftar programı planlıyoruz

“Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Afyonkarahisar’da olacak. 16.30 gibi şehrimizde olması bekleniyor. Akabinde Cumartesi pazarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarımızla sohbet edecek. Akabinde Fatih Pazar Yerinde tüm halkımızın katılacağı bir iftar programı düzenliyoruz. Sayın genel başkanımızın tüm Afyonlu hemşerilerimize iletmek istiyorum. Herkesi birlikte iftar açmaya bekliyoruz. Yaklaşık 5 bin kişilik bir iftar programı planlıyoruz. Afyonkarahisar’da bugüne kadar yaptığımız çalışmalarla birlikte girdiğimiz son düzlükte belediyeyi kazanma arzusunda olduğumuzu gösteren hemşerilerimizle büyük bir buluşma gerçekleştireceğiz.”