AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş: Moralimizi bozmayacağız, ders çıkaracağız AK Parti İl Başkanı Hüseyin Menteş: Moralimizi bozmayacağız, ders çıkaracağız

Alper Yağcı, seçim çalışmaları sırasında Mecidiye Mahallesi'nde esnafı ziyaret ederek, "hayırlı ve bereketli işler" dileğinde bulundu. Yağcı, bölge sakinlerinin ihtiyaç ve önerilerine dikkat kesilerek, çözüm odaklı yönetim anlayışını benimsediğini vurguladı ve vatandaşlar ile esnafların sergilediği sıcak ilgi ve desteğe teşekkür etti. Mahalle sakinleri ve esnaf tarafından hissedilen bu samimi yaklaşım, genel olarak olumlu tepkiler aldı.

Seçim zaferine çok yakınız

Yağcı, Mecidiye'nin önemine değinerek, mahallenin geçmişte yaşanan yanlış politikalar nedeniyle marjinal bir konuma sürüklendiğini eleştirdi. Seçmenin değişim ve yenilik arayışında olduğunu ifade eden Başkan adayı Yağcı, İYİ Parti'nin üçüncü bir yol sunduğunu ve bu durumun kendilerini seçim zaferine daha da yaklaştırdığını belirtti. Yağcı, dar bir alanda hizmet vermeye çalışan Mecidiye Pazarı'nın vatandaşlardan ilgi gördüğünü söyleyerek, seçilmesi halinde mahalle halkı ve esnafıyla danışarak pazar için modern bir alan yaratma taahhüdünde bulundu ve Mecidiye'nin eski güzel günlerine dönmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.