Yerel seçimler öncesinde Alper Yağcı, Afyonkarahisar'ın Sahipata mahallesindeki semt pazarını ziyaret etti. Yağcı, burada pazar esnafının sorunlarını dinledi ve onların beklentilerini not aldı. Yağcı'nın bu ziyarette not aldığı sorunlar, projelerine yansıyacak şekilde değerlendirilmeye alındı.

Burhanettin Çoban: Millet bizi uyardı, herkes bu uyarıdan nasibini aldı Burhanettin Çoban: Millet bizi uyardı, herkes bu uyarıdan nasibini aldı

Konforlu pazarlar… 

Açıklanan projelere göre, artık bölge halkı kapalı ve modern bir ortamda alışverişlerini rahatlıkla yapabilecek. Kış soğuğundan veya yağmurdan etkilenmeyecek olan esnaf ve müşteriler, dört mevsim boyunca bu kapalı alanların konforunu yaşayacak. Ayrıca, bu yapılar çeşitli sosyal etkinlikler için de kullanıma açık olacak.

Whatsapp Image 2024 03 13 At 12.09.05

Esnafın ve vatandaşların taleplerine kulak vereceğim

Yağcı, ziyaretinde yaptığı konuşmalarda semt pazarlarının mevcut durumuna değindi ve hem esnafın hem de vatandaşların yaşadığı problemleri gündeme getirdi. Alışveriş ortamlarının yetersizliğine dikkat çeken Yağcı, göreve geldiğinde esnafın ve vatandaşların taleplerine kulak vereceğini ve sorunlara ortak çözümler bulacağını vurguladı.

Projeler, daimi bir konfor alanı oluşturmayı hedefliyor

Belediye Başkan Adayı Yağcı, semt pazarlarının modernizasyonu ve iyileştirilmesi için planladığı diğer iyileştirmelerinden de bahsetti. Vatandaşların ve esnafın daha iyi koşullarda alışveriş yapmalarını sağlayacak bu projeler, daimi bir konfor alanı oluşturmayı hedefliyor.