Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Burcu Köksal, 10 puan farkla seçimleri kazanacağını, bunu anlayan iktidarın TOKİ aracılığı ile 2 bin konutluk müjde verdiğini söyledi. Köksal’ın açıklaması şöyle: 

Keşke kurasını çektiğiniz Küçükçobanlı TOKİ’lerin müjdesini verseydiniz

Benim seçimleri en az 10 puan farkla kazanacağımı anlayanlar sözde TOKİ’nin 2 bin konut müjdesini verdiler. Keşke bu müjde yerine 2019’da Küçükçobanlı için kura çekip sonrasında Gökçe Mahallesi’ne kaydırdıkları 750 konutun müjdesini verselerdi. 

Başkan Burcu Köksal’a flaş sorular: Mühendisi ot yolmaya, mimarı otoparka mı sürdünüz? Başkan Burcu Köksal’a flaş sorular: Mühendisi ot yolmaya, mimarı otoparka mı sürdünüz?

Kaybedeceklerini anladılar

Kaybedeceklerini anlayanlar son bir gayretle seyyar temel attıkları AFRAY’ın biteceğini söylemeye başladılar. Teslim edemekdikleri konutların müjdesini vermeye başladılar. TOKİ’nin konut yapması için belediyenin kimde olduğunun önemi yok. Örnek Dazkırı Belediyesi… 

Yakında askeri havaalanını tekrar sivil uçuşlara açacağız derlerse şaşırmayın 

Korkarım bunlar yakında 20 yıldır sivil uçuşlara açacağız dedikleri askeri havaalanını tekrar sivil uçuşlara açacağız müjdesini verirlerse şaşırmayın. Biz buna inanır mıyız? Afyonkarahisarlı hemşerilerim inanır mı? Tabi ki hayır. Kıymetli hemşerilerim bu memleketi mağdur edilen emeklilerimizle, kaderine terk edilen esnaflarımızla, adam kayırmadan dolayı işe giremeyen gençlerimizle, elinin değdiği her yeri güzelleştiren kadınlarımızla ve bu memleketin vatansever yürekli insanlarıyla yöneteceğiz.