Afyon Postası’nın gündeme getirdiği ve Türkiye’de gündem olan belediye içindeki böcek ve gizli kamera olayı büyüyor. Belediye Başkanı Burcu Köksal, dört adet dinleme cihazı ve iki adet kamera bulduklarını açıkladı. Köksal bu kameraların bir tanesinin başkanlık katındaki asansörün üzerinden diğerinin ise makam odasından çıktığını açıkladı. 

Makam odasına konulan kamera yeri görüntülendi

Edinilen bilgilere göre başında emekli askerlerin olduğu bir heyet dün belediye binasında inceleme yaptı. Bu inceleme esnasında makam odasından ve asansörden gizli kamera çıktı. Makam odasını gören kameranın bulunduğu yer kameralar tarafından görüntülendi. 

Tadilat kararı verdi

Başkan Köksal bulunan kamera ve böcek olarak bilinen dinleme cihazlarını incelemeye gönderttiğini duyurarak belediyede tadilat kararı verdi. Başkanlık makamı şu anda tadilata girdi. Başkan Köksal, hayırlı olsun kabulünü Yüntaş’ın binasında yapmaya başladı.

Afyon’un meşhur kahvaltıcısı: Kiraz bahçeleri arasında herkesi şaşırtan mekan Afyon’un meşhur kahvaltıcısı: Kiraz bahçeleri arasında herkesi şaşırtan mekan

>>Kudret Kuş'un Haberi