WhatsApp Kanallar, Türkiye'de de belli süredir hizmet veriyor... İnsanları, kurumları, spor kulüplerini, sanatçıları takip edebileceğiniz bu platformda Afyon Postası’da hesap açtı.

Kişisel mesajlaşmaların aksine, WhatsApp kanallarda, kullanıcılar gönderilen mesaj ve linklere cevap yazamıyor fakat emoji kullanarak tepki gösterebiliyor ve en çok etkileşim alan paylaşımları görebiliyor.

NASIL ABONE OLABİLİRSİNİZ?

Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız bu linke tıklayarak abone olabilirsiniz.

Eğer WhatsApp hesabınızda Kanallar'ı göremiyorsanız, uygulamanızı güncelleyin.

Afyon Postası kanalına katıldıktan sonra bildirimleri almak için ekranın üzerindeki çan işaretini tıklayın. Bunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Kanal üzerinden haberler, fotoğraflar, videolar ve anketler paylaşılabilecek.

Kanallar, "Güncellemeler" ekranının altında yer alırken, iPhone'larda bu bölüm Sohbetler, Topluluklar, Aramalar, Ayarlar kısmının yer aldığı en altta bulunuyor. Android telefonlarda ise ekranın üzerinde görülüyor.

TELEFONUNUZ GÖZÜKMEYECEK

Afyon Postası’nın kanalını takip ederseniz, hesabı yöneten adminin iletişim bilgilerine erişemeyeceğiniz gibi güvenlik gerekçeleriyle sizin iletişim bilgileriniz de kimseyle paylaşılmayacak.

‎WhatsApp'ta AFYON POSTASI kanalını takip edin:

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'dan Zafer Müzesi Açıklaması: Ne zaman açılacak? AK Parti Milletvekili Ali Özkaya'dan Zafer Müzesi Açıklaması: Ne zaman açılacak?

https://whatsapp.com/channel/0029Va8PAuA6LwHrklaVcD0x