31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere az bir zaman kala, Selçuklu Mahallesi Muhtar adayı Hüdai Köken seçilmesi durumunda yapacaklarını Afyon Postası'na anlattı
Muhtar adayı Köken şunları söyledi:

“Seçime artık bir haftadan daha az bir süre kaldı, biz de saha çalışmalarına aralık verdik. Sosyal medya aracılığı ile tüm gerekli çalışmalarımızı yaptık. Oy pusulası dediğimiz kağıtları dağıtarak kapı ziyaretleri gerçekleştirdik. 

İlk videomuzda da bahsettik, sadece Selçuklu Mahallesi üzerinde profesyonel site yöneticiliği hizmeti veren Afyon Zirve Yönetimi’nin işletme sahibiyiz. Kanlıca Mahallesi’nde, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde böyle bir çalışmamız yok.

Whatsapp Image 2024 03 27 At 14.21.44 (1)

- ⁠Daha önce 21 siteye hizmet veriyorduk, artık Selçuklu’nun tamamına hizmet edeceğiz

Harita üzerinden gelen misafirlerimize ‘bakın biz bu noktalarda, bu adreslerde olduğumuzu biliyor muydunuz?’ diye bir konsept yapmıştık. Aslında bütün bunlar bizi muhtar adaylığına iten şeyler oldu. Uslu Sitesi neyse A Plus Sitesi aynı şekilde, Zafer Sitesi neyse Lilyum Park aynı şekilde. Yani biz bütününe, tamamına eşit mesafedeyiz. Daha önce 21 tane siteye hizmet veriyorduk, artık Selçuklu Mahllesi’nin tamamına hizmet vermek için göreve talip olduk. 

- Belediye ile gerekli çalışmaları yapacağız

Bu büyüklükteki bir mahallede maalesef bir tane ATM noktası yok. Sadece Milli Eğitim Müdürlüğü karşısında bir tane var. Yeni sitelerin olduğu yerlerde akıllı su sayaçları sistemleri var ama insanlar su kartına yükleme yapmak için belediyeye gitmek durumunda. Bunun gibi birçok sorun var. Vatandaşlardan aldığım geri dönüşlerden bir tanesi; mahallemizde çöp poşeti ile çöp toplama sistemi devam ediyor. Çoğu mahallede çöp konteyneri hizmeti sağlanmış durumda. Bunu biz de Selçuklu Mahallesi’nde belediye ile ilgili gerekli çalışmaları yapıp çözüme kavuşturacağız. 

Afyon’da 51 üyeli İl Genel Meclisi’nde tek kadın var! Afyon’da 51 üyeli İl Genel Meclisi’nde tek kadın var!

Whatsapp Image 2024 03 27 At 14.21.45

- ⁠Söylediğim vaadi gerçekleştirmezsem o zaman beni eleştirsinler

İnsanlar muhtarların maaşlarına takılmış durumdalar. Ben buradan o arkadaşlara tekrar seslenmek istiyorum. Bir günden bir güne ofisimizin önünden geçememiş, bir bardak çayımızı içmemiş insanların “Hüdai Köken kimdir?” sorusuyla alakalı bir bilgisi yok ama fikirleri var. Ben diyorum ki muhtarlığın maaşı ile ilgili bir beklentim yok, sadece maaşı değil diğer sosyal olanakları ile ilgili de bir beklentim yok. Neriman-İbrahim Küçükkurt, Ahmet Ömer Kocaşaban ve Selçuklu İlköğretim okullarındaki okul aile birliğindeki herhangi bir velimize sesleniyorum; Altınoluk Camisi yanındayız, seçildiğimde söylediğim vaadi gerçekleştirmezsem, buradan gelen paranın tamamını çocuklarımızın şehitliklere gezilerine vesile olmazsam o zaman eleştirsinler. 

Whatsapp Image 2024 03 27 At 14.21.44

- 7/24 bu mahalleye canı gönülden hizmet edeceğim

Muhtar adaylarının arasında en genç muhtar adayı olarak, gençliğimle, dinamizmimle, enerjimle, bilgi ve birikimimle 7/24 bu mahalleye canı gönülden hizmet edeceğimi beni tanıyanlar zaten biliyor, tanımayanlara da sizin aracılığınız ile sesleniyorum, taraflı tarafsız herkesin oylarını bekliyorum.”