31 Mart 2024 tarihinde Afyonkarahisar’da 416 bin 669 seçmenin oy kullanması bekleniyor. Afyonkarahisar genelinde 60 belediye başkanı, 874 muhtar seçilecek. 

Afyon İl Genel Meclisi toplanıyor: Başkan seçilecek tarih belli oldu Afyon İl Genel Meclisi toplanıyor: Başkan seçilecek tarih belli oldu

2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri (2024 Yerel Seçimleri) Sonuçları, 31 Mart 2024 günü seçim yasakları kalktıktan sonra afyonpostasi.com.tr’de olacak. 

Afyon Postası’nın İmtiyaz Sahibi Gazeteci Nail Azbay, 31 Mart akşamında yapacakları çalışmalardan söz ederek, “Afyon Postası olarak bizler de 31 Mart akşamı seçimlerine hazırız. O akşam tüm seçim sonuçlarını Afyonpostasi.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz. Sadece Afyonkarahisar şehir merkezi değil, tüm ilçe ve beldelerdeki sonuçlar da yine afyonpostasi.com.tr adresinde olacak” dedi. 

SEÇİM SONUÇLARINI CANLI YAYINDA YORUMLAYACAĞIZ

Azbay, seçim sonuçlarını da canlı yayında değerlendireceklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Sadece seçim sonuçlarını açıklamayacağız. Aynı zamanda seçim sonuçları da değerlendireceğiz.  Afyon Postası’nın Youtube, Facebook, Twitter ve İnsatagram hesapları üzerinden yapacağımız canlı yayında Afyonkarahisar’ın tüm seçim bölgeleri üzerine özel yorumlarımızla karşınızda olacağız. İşin özeti 31 Mart akşamı gözünüz kulağınız Afyon Postası’nda olsun.” Dedi.